ADAMA Centre

Біженці та шукачі притулку в Греції  можуть отримати практичну допомогу, пораду та підтримку щодо працевлаштування на Грецькому ринку трудових ресурсів, за допомогою Інтеграціонного Центру, який розташовано в Афінах, та який керується Catholic Relief Services (CRS) та Caritas Hellas, за підтримки UNHCR, агенства ООН у справах біженців. ADAMA Centre вже отримав більше ніж 1,200 запитів від чоловіків та жінок, щодо працевлаштування та доступу до важливих соціальних служб в країні.

Біженці, що перебувають на терріторії країни, можуть відвідати особисто або дістанційно зустрічі англійською, фарсі, арабською, французькоюта, українською.

Центр готує біженців до ринку трудових ресурсів, допомогає їм створити CV, ті вигитовити необхідні документи для заяв, зв’язує їх з певними вакансіями та готує до співбесід, також дає пораду та підтримку тим, хто вже працює.

Центр також інформує біженців щодо прав та обов’язків робітників, , посадових окладів, трудової етикі та варіантів догляду за дітьми для працюючих бітьків. В центрі існує спеціальний ігровий майданчик для дітей, де вони можуть провести час у безпеці, поки їх батьки відвідують зустріч з радником.

Окрім підтримки у пошуку роботи, Центр також надає послуги вразливим особам, а саме бездомним та особам з інвалідністю, щоб полегшити їх доступ до важливих соціальних служб.

Докладніша інформація:

ADAMA Centre Helpline: тел. 6945267788

https://adamajobcenter.crs.org/