Інформаційні джерела

Refugee.Info

На сайті Refugee.Info ви можете знайти інформацію на такі теми, як процес надання притулку, юридичні права, охорона здоров’я, освіта, робота і багато іншого, включаючи послуги, доступні в Греції організаціями, які пропонують допомогу і підтримку. Мета сайту – заповнити інформаційну прогалину, яка часто існує для біженців, надати підтримку, допомогти людям отримати доступ до послуг і реалізувати свої права.

На сайті Refugee.Info ви можете знайти:

  • Інформацію англійською, арабською, урду, французькою, фарсі, сомалійською та українською мовами.
  • Точна, актуальна, своєчасна та корисна інформація
  • Відвідайте веб-сайт Refugee.Info за адресою https://greece.refugee.info/

Як користуватися сайтом:

  • Інформація: Натисніть “ІНФОРМАЦІЯ” в меню, щоб побачити повний список тем.
  • Послуги: Натисніть на слово “ПОСЛУГИ”, щоб побачити всі категорії державних і неурядових послуг у вашому регіоні в Греції.
  • Надіслати повідомлення в Messenger або WhatsApp

Слідкуйте за нами на Facebook і підпишіться на наші канали в Telegram і WhatsApp

Якщо ви хочете поспілкуватися з одним із членів команди, надішліть свій текст через месенджер Facebook однією з вищезазначених мов.

Будь ласка, зверніть увагу, що команда Refugee.Info поважає і підтримує безпеку і конфіденційність інформації, якою ви поділитеся.


Путівники для шукачів притулку та біженців

У цих двох путівниках, які створено Refugee.Info спільно з УВКБ ООН, перераховуються постачальники послуг для шукачів притулку та біженців, які перебувають в Афінах і Салоніках відповідно. Організації, які перераховано в цьому путівнику, пропонують безоплатну допомогу. Послуги включають медичне обслуговування, соціальне консультування, психологічну підтримку, санітарно-гігієнічні послуги, юридичну допомогу, харчування, притулок, матеріальну допомогу, освіту, послуги для осіб, які живуть з ВІЛ/СНІД, а також послуги для людей, які зазнають дискримінації за гендерною ознакою та/або сексуальною орієнтацією.

Путівники також включають незалежні органи, до яких ви можете звернутись за допомогою в разі порушення ваших прав з боку державних служб, приватних організацій, фізичних або юридичних осіб.

Путівник для Афін

Путівник для Афін можна знайти тут.

Путівник для Салонік

Путівник для Салонік можна знайти тут.

Цей розділ вебсайту партнера HELP «інші послуги» може містити посилання на сторонні вебсайти. Сайти, на які є посилання, не контролюються УВКБ ООН, і УВКБ ООН не несе відповідальності за зміст цих сайтів. УВКБ ООН надає ці посилання лише для цілей пошуку та надання інформації, і включення посилання не означає схвалення цього сайту зі сторони УВКБ ООН.