Інші послуги

  • Якщо ви шукаєте інформацію про: заходи щодо COVID-19
  • наявні послуги
  • процедури з надання притулку
  • реєстрацію дітей у школу
  • як отримати номер соціального страхування (AMKA) або тимчасовий номер страхування та медичного обслуговування іноземця (PAAYPA), щоб отримати доступ до медичних послуг

Відвідайте вебсайт Refugee.Info за адресою  https://greece.refugee.info/ де ви знайдете інформацію англійською, арабською та перською мовами. Крім того, інформація для біженців розміщується на сторінці Refugee.Info у Facebook англійською, перською, арабською, курдською, урду, французькою, мовою лінґала та сомалійською мовою.

Якщо ви хочете поговорити з членом команди, надішліть повідомлення через Facebook-месенджер однією із зазначених вище 3 мов.

Просимо зауважити, що команда Refugee.Info поважає та забезпечує безпеку та конфіденційність наданої вами інформації.


Путівники для шукачів притулку та біженців

У цих двох путівниках, які створено Refugee.Info спільно з УВКБ ООН, перераховуються постачальники послуг для шукачів притулку та біженців, які перебувають в Афінах і Салоніках відповідно. Організації, які перераховано в цьому путівнику, пропонують безоплатну допомогу. Послуги включають медичне обслуговування, соціальне консультування, психологічну підтримку, санітарно-гігієнічні послуги, юридичну допомогу, харчування, притулок, матеріальну допомогу, освіту, послуги для осіб, які живуть з ВІЛ/СНІД, а також послуги для людей, які зазнають дискримінації за гендерною ознакою та/або сексуальною орієнтацією.

Путівники також включають незалежні органи, до яких ви можете звернутись за допомогою в разі порушення ваших прав з боку державних служб, приватних організацій, фізичних або юридичних осіб.

Путівник для Афін

Путівник для Афін можна знайти тут грецькою — французькою — турецькою — сомалійською  та тут арабською — англійською — перською — урду.

Путівник для Салонік

Путівник для Салонік можна знайти тут англійською — арабською — перською — урду та тут грецькою — французькою — турецькою — сомалійською.

Цей розділ вебсайту партнера HELP «інші послуги» може містити посилання на сторонні вебсайти. Сайти, на які є посилання, не контролюються УВКБ ООН, і УВКБ ООН не несе відповідальності за зміст цих сайтів. УВКБ ООН надає ці посилання лише для цілей пошуку та надання інформації, і включення посилання не означає схвалення цього сайту зі сторони УВКБ ООН.