Інформаційні джерела

  • Якщо ви шукаєте інформацію про: заходи щодо COVID-19
  • наявні послуги
  • процедури з надання притулку
  • реєстрацію дітей у школу
  • як отримати номер соціального страхування (AMKA) або тимчасовий номер страхування та медичного обслуговування іноземця (PAAYPA), щоб отримати доступ до медичних послуг

Відвідайте вебсайт Refugee.Info за адресою  https://greece.refugee.info/ де ви знайдете інформацію англійською, арабською та перською мовами. Крім того, інформація для біженців розміщується на сторінці Refugee.Info у Facebook англійською, перською, арабською, курдською, урду, французькою, мовою лінґала та сомалійською мовою.

Якщо ви хочете поговорити з членом команди, надішліть повідомлення через Facebook-месенджер однією із зазначених вище 3 мов.

Просимо зауважити, що команда Refugee.Info поважає та забезпечує безпеку та конфіденційність наданої вами інформації.


Путівники для шукачів притулку та біженців

У цих двох путівниках, які створено Refugee.Info спільно з УВКБ ООН, перераховуються постачальники послуг для шукачів притулку та біженців, які перебувають в Афінах і Салоніках відповідно. Організації, які перераховано в цьому путівнику, пропонують безоплатну допомогу. Послуги включають медичне обслуговування, соціальне консультування, психологічну підтримку, санітарно-гігієнічні послуги, юридичну допомогу, харчування, притулок, матеріальну допомогу, освіту, послуги для осіб, які живуть з ВІЛ/СНІД, а також послуги для людей, які зазнають дискримінації за гендерною ознакою та/або сексуальною орієнтацією.

Путівники також включають незалежні органи, до яких ви можете звернутись за допомогою в разі порушення ваших прав з боку державних служб, приватних організацій, фізичних або юридичних осіб.

Путівник для Афін

Путівник для Афін можна знайти тут.

Путівник для Салонік

Путівник для Салонік можна знайти тут.

Цей розділ вебсайту партнера HELP «інші послуги» може містити посилання на сторонні вебсайти. Сайти, на які є посилання, не контролюються УВКБ ООН, і УВКБ ООН не несе відповідальності за зміст цих сайтів. УВКБ ООН надає ці посилання лише для цілей пошуку та надання інформації, і включення посилання не означає схвалення цього сайту зі сторони УВКБ ООН.