Ви зазнаєте насильство? Вам потрібна допомога?

Ви відчуваєте себе у небезпеці вдома, на вулиці, в таборі, у квартирі? Хтось намагається зробити вам боляче або вже зробив? Якщо ви відповили так на одне із цих питань, можливо ви потерпаєте від насильства. Воно може надходити від чоловіка, члена вашої родини, незнайомця або когось хто має владу.

Якщо ви потерпаєте від сексуального насильства, будь ласка зверніться до лікарні якнайшвидше щоб отримати необхідну медичну допомогу. У лікарні проінформуйте відділ інфекційних захворювань про свій стан,та на разі потреби застосуйте РЕР препарат та/або екстрену контрацепцію (у вигляду таблеток) протягом 72 годин або 3 днів після інціденту. РЕР препарати застосовуються у разі сексуального насильства та запобігають захворюванню на HIV. Екстрена контрацепція може використовуватися щоб уникнутити небажаної вагітності. РЕР препарати та екстрена контрацепция доступна для усіх без обмежень жертв сексуального насильства, незалежно від того чи мають вони медичну страховку.

Якщо ви зазнаєте насильства, вам потрібна допомога або хтось, до кого можна звернутися та ви мешкаєте у Афінах, Салоніках, та Лесбосі, ви можете звертатися до.

  1. Diotima

Diotima  Центр Гендерних Прав та Рівноправності працює на базі прав людини, орієнтований на людину що зазнала насильства,та вживає цілістний та участний підхід з метою предостання:

  1. Профілактика ГЗН через соціальне поширення можливостей та діяльності зворотнього зв’язку у Афінах, Лесбосі та Хіосі.
  2. Реакція на випадки ГЗН у виразі звертання установ які займаються випадками ГЗН до осіб , яки зазнали ГЗН насильство (жінок, чоловіків та LGBTQI+ осіб) та посилення реабілітаціонних перспектив у Афінах, Салоніках та Лесбосі.
  3. Відповідь на випадки ГЗН у вигляді безкоштовної юридичної допомоги постійно зростаючій кількості осіб, що постраждали від ГЗН (жінок, чоловіків та LGBTQI+ осіб) у Афінах, Салоніках, Лесбосі, Самосі, Хіосі, Косі та Леросі.                

Ви можете знайти їх Help Desk на Facebook на ім’я @DiotimaHelpdesk або подзвонити їм за наступними номерами:

Афіни:

tel: 2108816405

Мови (WhatsApp/Viber)

Фарсі: 6988587846

Французька & Англійська: 6988587809

Арабська: 6988528460

email: [email protected] (психологична підтримка)

           [email protected] (юридична допомога) 

Салоніки:

Часи роботи: 09.00-17.00

tel: 2310534445

 Мови (WhatsApp/Viber)

Фарсі/Англійська: 6975872416

email: [email protected]

 Лесбос:

Часи роботи:  09.30-17.30

tel: 22510 24730

Мови (WhatsApp/Viber)

Французька: 6982042483

Фарсі: 6982042485

email: [email protected]

 Самос, Хіос, Кос, Лерос

[email protected]

(юридична допомога) 

tel. 210 3244380

  • LGBTQI+ лінія підтримки

Інформація про підтримку доступна для lesbian, gay, bisexual, transgender та intersex (LGBTIQ+) осіб у Греції.

Phone number: 11528

Часи роботи: Пон – П’ят: 13:00 – 21:00

Мови: Англійська, Грецька

Французька мова доступна за заявкою, інши мови можуть бути доступні за домовленістю на наступний дзвінок  via Skype. Заявки на дзвінки Skype можна подати через email.

3.  Генеральний Секретаріат Гендерної Рівноправності

Генеральний Секретаріат Демографічної та Сімейної Політики та Гендерної Рівноправності(GSDFPGE) це державне агенство, яке модулює та моніторить впровадженння законів щодо рівноправності жінок та чоловіків в усіх сферах.

 GSDFPGE, за допомогою Координаційного Управління Реалізаційної установи, також реалізує співфінансовані программи та акції стосовно спільних проектів Мінистерства Внутрішніх Справ.

Phone number: 15900

Мови: англійська, грецька

Якщо ви мешкаєте у таборі, ви можете звернутися до людини,  яка відповідальна там або до доктора/медичної сестри, які працюють у таборі.

Якщо ви мешкаєте в іншому місці та не знаєте до кого звернутися, ви можете подзвонити до SOS Helpline Генерального Секретаріату Демографічної та Сімейної Політики та Гендерної Рівноправності за телефоном  15900.

Якщо вам ще не виповнилося 18 років, вам потрібна допомога або хтось, з ким можна порозмовляти, ви можете подзвонити до організації ‘Посмішка Дитини’ за телефоном 1056.

 БУДЬ У БЕЗПЕЦІ