خوش آمدید

تمامی حق و حقوق، تعهدات و خدماتی که برای شما فراهم می‌باشد را اینجا میتوانید پیدا کنید.

به شبکه وبسایت "کمک" که توسط کمیساریای عالی‌ سازمان ملل، آژانس پناهندگان، راه‌اندازی شده است خوش آمدید.

پناهندگان و پناهجویان میتواننددر این سایت به اطلاعات  بیشتری در مورد حق و حقوق خود و تعهدات و خدمات فراهم شده دسترسی پیدا کنند.

این وبسایت در ژوئن ۲۰۱۷ راه‌اندازی شده، وبسایت “کمک” توسط اداره کمیساریای عالی‌ پناهندگان در ترکیه برای پناهندگان و پناهجویان در این کشور طیف وسیعی از اطلاعات را، از ثبت‌نام و فرایند تعیین وضعیت پناهندگی تا تحصیلات و معیشت فراهم می کند. به اطراف بنگرید و درباره آنچه که نیاز دارید بدانید، در رابطه با چگونگی ماندن در ترکیه جویا شوید مثلا کجا میتوانید برای طلب کمک بیشتر مراجعه کنید.

اطلاعات را به اشتراک بگذارید و‌ همیشه به روز باشید.

لطفا اطلاعات مربوطه را با اعضای خانواده و دوستانتان در میان بگذارید، و برای دسترسی‌ به خبرها و تحولات به روز بمانید.

به دنبال اطلاعات هستید؟ وبسایتهای دیگر ما را چک کنید.

اگر به دنبال یافتن خدمات و کمکهای موجود در اطرافتان هستید، از وبسایت مشاور خدماتی برای ترکیه (Services Advisor) بازید به عمل آورید. شما میتوانید در این وبسایت جستجو کرده و اطلاعاتی از قبیل اطلاعات تماس، و ساعت آغاز به کار خدماتی که در منطقه شما هستند را به دست آورید.

اگر به کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در ترکیه درخواست پناهندگی داده اید و میخواهید بدانید پرونده شما در کدام مرحله قرار دارد، به وبسایت نتایج (Results) بروید.

و اگر به دنبال اطلاعات کلی در رابطه با نقش کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد و فعالیتهای آن در ترکیه هستید، به وبسایت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ترکیه (UNHCR Turkey) مراجعه کنید.