خوش آمدید

کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان Armenia -

آژانس پناهندگان کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد این سایت را به منظور ارائه اطلاعات قابل اعتماد و مفید در ارتباط با حفاظت و ادغام، برای پناهندگان و پناهجویان در ارمنستان ایجاد کرده است.

اگر شما در ارتباط با آموزش، بهداشت، حمایت اجتماعی، آزادی جابجایی، دسترسی به مراحل و رویه های پناهندگی و سایر حقوق و خدمات مشکلات و مسائل جدی یا فوری دارید، خواهشمند است بدون هیچ شک و تردیدی با شماره تلفن مستقیم 080000025 با ما تماس حاصل فرمائید.

متصدیان خط تلفن مستقیم به زبان های ارمنی، روسی و انگلیسی مکالمه می نمایند. مضاف بر این حتی المقدور ترتیبی داده خواهد شد تا ترجمه هایی به زبان های دیگر فراهم شود (ممکن است برخی مشکلات در مورد زبان های نادر رخ دهد).

نقش کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ارمنستان، کمک به مراجع دولتی در تامین رویه های کیفی اعطای پناهندگی و نیز کمک به دولت در اجرای تعهدات خود در قبال پناهندگان و پناهجویان، مطابق با حقوق و هنجارهای بین المللی می باشد. کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد با ارائه مشاوره های اجتماعی و حقوقی و نمایندگی قضایی از طریق سازمان های همکار خود به پناهجویان کمک می نماید.

شما می توانید در ایام اداری (دوشنبه – جمعه) با سرویس مهاجرت جمهوری ارمنستان از ساعت 9:00 الی 18:00 با شماره تلفن های زیر نیز تماس بگیرید:
+374 60 275 028/ +374 60 275 029
(برای پناهندگان)
+374 33 275 024/ +374 60 275 024/ +374 33 275 034
(برای پناهجویان)
می توان به صورت آنلاین به آدرس پست الکلترونیکی رسمی [email protected] یا از طریق سامانه یکپارچه استعلامات الکترونیکی e-request.am به سرویس مهاجرت نامه ارسال نمود.

دسترسی به حقوق و خدمات اساسی، رفاه و امنیت شما از جمله در موارد اضطراری، از اولویت های اصلی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد است.

در این سایت می توانید اطلاعات مربوط به موضوعات زیر را بیابید:

این سایت بطور مستمر به روز رسانی خواهد شد.

چنانچه پیشنهاداتی داشته باشید خواهشمند است ما را مطلع سازید (با ارسال به آدرس پست الکترونیکی [email protected])