останні оголошення

кількість ваучерів обмежена

Відкривається запис на отримання ваучерів (на покупки в супермаркетах) у м. САЛОНІКИ від IRC Hellas та Refugee.Info для українців (власників картки тимчасового захисту), що знаходяться в Греції та належать до вразливих категорій населення, а саме:

• літні люди (60 і старше);

• матері з дітьми (матері-одиначки чи жінки з дітьми, чоловіки яких залишилися в Україні);

• жителі окупованих територій та зон активних бойових дій;

люди з обмеженими можливостями;

• люди з важкими хронічними захворюваннями;

Для призначення зустрічі й отримання допомоги заповніть, будь ласка, форму нижче (форма заповнюється головним членом родини).

Отримання ваучерів можливе ТІЛЬКИ за попередньою реєстрацією!

Форма реєстрації: https://forms.gle/BX7Xa8naWkEtCaUe9

Видача ваучерів відбудеться за адресою: Danaidon 7, Thessaloniki 546 26

ОБОВ’ЯЗКОВО ВІЗЬМІТЬ З СОБОЮ КАРТКИ ТИМЧАСОВОГО ЗАХИСТУ ВСІХ ЧЛЕНІВ РОДИНИ

*кількість ваучерів обмежена

Вакцини

У суботу 24 вересня 2022 р. у рамках співпраці муніципалітету Афін та компанії “Здоров’я для всіх” відбудеться вакцинація дітей-переселенців віком від 2 місяців до 16 років у муніципальній клініці Афін, що знаходиться за адресою Sarantaporou 4, Patisia (час роботи з 9:00 до 14:30).

Вакцини, які будуть доступні:MMR (кір, краснуха, паротит)Prevenar (Пневмококк)Вакта (гепатит А’)Infarix Hexa (дифтерія- гепатит B’- правець- кашлюк- поліомієліт- гемофілія)Repevax (дифтерія-правець-коклюш-поліомієліт)Pentavac (дифтерія-правець-коклюш-поліомієліт-гемофілія)Varilrix (вітряна віспа)Увага! Вакцинація стосується дітей-переселенців, які мають або не мають номер AMKA (тимчасовий захист), а також дітей, які не були вакциновані або були частково вакциновані, у віці від 2 місяців до 16 років.

Вам необхідно мати з собою медичну картку дитини перекладену на грецьку мову (з попередніми вакцинаціями). Обов’язковий попередній запис за посиланням: https://forms.gle/7Wyn7tJYQzshBVHW7❗️ Запис триватиме до 12:00 середи 14.09.2022

Безкоштовні курси для українців, що переїхали в Грецію внаслідок війни

грецька- англійська- інформатикаВід Παιδικά Χωριά SOS – SOS Children’s Villages Greece‼️ Увага, реєструватися необхідно лише новеньким! Якщо ви відвідували ці курси минулого семестру, заповнювати анкету знову вам непотрібно.ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇhttps://docs.google.com/…/1FAIpQLSfi8Fdu0fCsdN…/viewform

Центрі Підтримки Сім’ї та Дитини

Кваліфіковані дитячі психологи, психотрепапевти, психіатри в Центрі Підтримки Сім’ї та Дитини Παιδικά Χωριά SOS – SOS Children’s Villages Greece. Центр знаходиться в районі Кіпселі по адресі Megistis 23. Україномовний перекладач доступний. Звертайтеся за телефоном 2108650111 або пишіть на мейл: [email protected]

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ШАХРАЙСТВО

26 травня 2022

Можливо, ви отримали нещодавно нижченаведене запрошення у Telegram?

Подивіться уважно! Якщо так, то ви повинні знати, що йдеться про шахрайство. Якщо ні, будьте уважні,  коли його отримаєте.

Шукачі притулку та біженці повідомляють про те, що отримали це запрошення підписатися на телеграм-канал, що діє від імені  Управління Верховного комісару ООН у справах біженців і використовує його логотип.

Це ШАХРАЙСТВО, жодним чином не пов’язане з Управлінням Верховного комісару ООН у справах біженців.

Офіційні  канали зв’язку УВКБ ООН у Греції наведені нижче:

  •   https//help.unhcr.org/Greece/,     
  • Номер телефону УВКБ ООН (216 200 7800),
  • Електронна адреса УВКБ ООН ([email protected]).

Всі послуги та дії УВКБ ООН є безкоштовними. У жодному разі  вас не проситимуть сплатити за послуги, що надаються УВКБ ООН або його партнерами. Не довіряйте особам, які говорять, що можуть вам допомогти з реєстрацією, переїздом чи з іншими послугами в обмін на гроші.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: Ви можете зв’язатися з поліцією за номером 100 чи з Управлінням Протидії Кіберзлочинам за номерами 11188 та 2144027860.