خوش آمدید

کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امرو پناهندگان ترکیه - کمک برای پناهندگان و پناهجویان

کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در وب‌سایت کمک صفحه‌ای را به ویروس کرونا اختصاص داده است:

Coronavirus_Help_Page

👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️ بر روی لینک وب‌سایت "کمک" در پایین این مطلب اشاره کرده تا از اطلاعات بروز درباره موضوعات مرتبط به ویروس کرونا آگاه شوید:👇👇👇https://help.unhcr.org/turkey/fa/ویروس-کرونا/

Posted by UNHCR Turkey Information Board on Friday, March 27, 2020

تمامی حق و حقوق، تعهدات و خدماتی که برای شما فراهم می‌باشد را اینجا می توانید پیدا کنید.

به وب سایت ’کمک‘ راه اندازی شده توسط کمیساریای عالی‌ پناهندگان سازمان ملل متحد، خوش آمدید. این وب سایت کمک می کند تا پناهندگان و پناهجویان بتوانند اطلاعات بیشتری در مورد حق و حقوق خود، تعهدات و خدمات فراهم شده برای آنها دسترسی پیدا کنند. به اطراف بنگرید و درباره ی آنچه که نیاز دارید در مدت اقامتتان در ترکیه بدانید، مثلا کجا می توانید برای طلب کمک بیشتر مراجعه کنید، کسب اطلاعات کنید.

درباره ی مسائل کلیدی بخوانید

به دنبال اطلاعات دیگر هستید؟ از وب سایت های دیگر ما بازدید کنید.

اگر به دنبال یافتن خدمات و کمک های موجود در اطراف تان هستید، از وب سایت مشاور خدمات در ترکیه بازدید به عمل آورید. شما می توانید در این وب سایت جستجو کرده و اطلاعاتی از قبیل اطلاعات تماس، و ساعت آغاز به کار خدماتی که در منطقه شما هستند را به دست آورید.

اگر به کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ترکیه درخواست پناهندگی داده اید و می خواهید بدانید پرونده ی شما در کدام مرحله قرار دارد، از وب سایت ’نتایج بازدید کنید.

و اگر به دنبال اطلاعات کلی درباره ی نقش و فعالیت های کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ترکیه هستید، به وب سایت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ترکیه مراجعه کنید.