اطلاعیه در مورد ثبت نام طرح آمایش مرحله ۱۶

در حال حاضر ثبت نام آمایش ١٦ در حال انجام است و تا ٣١ شهریور١٤٠٠  ادامه خواهد داشت. با این حال ، کارتهای جدیدی که توسط اداره امور اتباع برای پناهندگان صادر می شود ، دارای کدهای جدید و متفاوتی نسبت به سالهای گذشته هستند. بنابراین ، کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد به شما توصیه می کند قبل از مراجعه به نزدیکترین دفتر کفالت برای تمدید کارتهای آمایش ، ازکارت همه اعضای خانواده خود یک نسخه کپی ، اسکن و یا عکس بگیرید. داشتن یک نسخه کپی ، اسکن و یا عکس از کارت های آمایش ١٥ اطمینان می دهد که وقتی برای مشاوره یا پشتیبانی به ما مراجعه می کنید ، کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل می تواند به راحتی پرونده های شما را در پایگاه داده داخلی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد شناسایی کند.

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد، پناهندگان را تشویق می کند تا کارت های آمایش خود را به موقع تمدید کنند.افرادی که  کارت آمایش خود را تمدید نمی کنند مدرک شناسایی خود را از دست خواهند داد و ممکن است دیگر واجد شرایط دریافت خدمات وپشتیبانی از دولت ایران نباشند و هم چنین این افراد ممکن است مجبور به ترک ایران شوند.

 برای اطلاعات بیشتر، با نزدیکترین دفتر اداره امور اتباع ویا دفتر کفالت تماس حاصل فرمایید.(لیست دفاتر)

شما همچنین می توانید برای اطلاعات و یا راهنمایی بیشتر با کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد از طریق شماره تلفن های پذیرش و یا آدرس ایمیل  [email protected]تماس حاصل فرمایید.