خوش آمدید

کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در ایران - کمک برای پناهندگان و پناهجویان

قابل توجه تمامی پناهندگان و پناهجویان

پیرو اطلاعیه دولت مبنی بر تمدید مدارک شناسایی پناهندگان و پناهجویان با شیوه جدید با عنوان کارت هوشمند مهاجرین واتباع خارجی، کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان اکیدا توصیه می‌نماید تا قبل از مراجعه برای صدور کارت‌های جدید خود، از کارت شناسایی فعلی خود و همه اعضای خانواده (کارت آمایش/هویت، پاسپورت، برگه سرشماری/بازشماری یا غیره) یک نسخه کپی به همراه داشته باشید یا آن را اسکن کرده یا از آن عکس بگیرید. با داشتن این اطلاعات، زمانی که برای مشاوره یا پشتیبانی به سازمان‌ها مراجعه می نمایید، اطمینان حاصل می شود که پرونده‌های شما در پایگاه اطلاعاتی قابل شناسایی هستند.
برای دریافت اطلاعات و یا راهنمایی بیشتر با کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان از طریق شماره تلفن های پذیرش و یا آدرس ایمیل  [email protected] تماس حاصل فرمایید.

تمامی خدمات کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان رایگان می‌باشد. مراقب کلاهبردارانی که در ازای پول مدارک شناسایی یا هر مدرک جعلی دیگری را ارائه می‌کنند، باشید. این نوع مدارک غیرقانونی هستند. برای آنها پول پرداخت نکنید. لطفا برای دریافت اطلاعات قابل اعتماد و به‌روز در خصوص اطلاعیه‌ها، مدارک و در دسترس بودن خدمات و موارد دیگر، مرتبا به وب‌سایت کمک کمیساریا، صفحه کلاهبرداری و فساد و صفحه آخرین اخبار مراجعه فرمایید. شما می‌توانید برای تماس با کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان و دریافت اطلاعات بیشتر با خطوط تلفن حمایتی کمیساریا تماس گرفته و یا به آدرس ایمیل کمیساریا ایمیل ارسال فرمایید.

به صفحه کمک وبسایت کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان خوش آمدید. آژانس پناهندگان سازمان ملل این صفحه را  برای اطلاع رسانی در مورد مطالب کلیدی در رابطه با پناهندگان، پناهجویان و سایر افراد خارجی که ناچار به ترک کشور خود شده و در جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنند طراحی کرده است.

اگر به دنبال اطلاعات از کمیساریا در کشوری خارج از ایران هستید می‌توانید این اطلاعات را در صفحه “کمک” آن کشورها شامل استرالیا ، کانادا ، ترکیه و ایالات متحده آمریکا و غیره بیابید

آخرین اخبار

تماس با کمیساریا در ایران

اطلاعات برای ورودی های جدید از افغانستان

اطلاعات برای افراد زیر ۱۸ سال

این صفحه برای انتشار اطلاعات بیشتر به طور مداوم به روز رسانی می‌شود . شما همچنین می توانید آخرین اخبار را در وبسایت و یا صفحه اینستاگرام کمیساریا در ایران، دنبال کنید.


>>> انتخاب  سایر کشورها در صفحه “کمک”