خوش آمدید

کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان ایران - کمک به پناهندگان و پناهجویان

آیا شما اهل افغانستان هستید و تازه وارد ایران شده اید؟ می‌توانید اطلاعات بیشتر در مورد افرادی که تازه وارد ایران شده اند را در این قسمت پیدا کنید.

لطفا در نظر داشته باشید که تمام خدمات کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان رایگان هستند. تنها وسیله ارتباطی آدرس های الکترونیکی (ایمیل) و شماره تلفن های منتشر شده در سایت می‌باشند. اگر کسی به شما گفت که در ازای دریافت پول و یا خدمت به شما کمک می‌کند این اشخاص نماینده دفتر سازمان نیستند

به صفحه کمک وبسایت کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان خوش آمدید. آژانس پناهندگان سازمان ملل این صفحه را  برای اطلاع رسانی در مورد مطالب کلیدی در رابطه با پناهندگان، پناهجویان و سایر افراد خارجی که ناچار به ترک کشور خود شده و در جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنند طراحی کرده است.

اگر به دنبال اطلاعات از کمیساریا در کشوری خارج از ایران هستید می‌توانید این اطلاعات را در صفحه “کمک” آن کشورها شامل استرالیا ، کانادا ، ترکیه و ایالات متحده آمریکا و غیره بیابید

آخرین اخبار

تماس با کمیساریا در ایران

اطلاعات برای ورودی های جدید از افغانستان

اطلاعات برای افراد زیر ۱۸ سال

این صفحه برای انتشار اطلاعات بیشتر به طور مداوم به روز رسانی می‌شود . شما همچنین می توانید آخرین اخبار را در وبسایت و یا صفحه اینستاگرام کمیساریا در ایران، دنبال کنید.


>>> انتخاب  سایر کشورها در صفحه “کمک”