خوش آمدید

کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان افغانستان - کمک به پناهندگان و پناهجویان

لطفا به یاد داشته باشید که همه خدمات UNHCR مجانی و بدون دریافت پول می باشد. 
UNHCR مطلع است که افرادی با کلاهبرداری خود را از کارکنان  UNHCR معرفی می‌کنند، از جمله از  حساب‌های ساختگی فیس بوک استفاده می کنند.
تنها راه ارتباط و تماس با UNHCR آدرس ایمیل و تلفن‌های ذکر شده در این وبسایت است.
اگر فردی از شما پول بخواهد که به شما کمک و یاری کند یا برای خارج شدن از افغانستان کمک ‌کند، چنین افراد کارمند و یا در رابطه با UNHCR نیستند و  نماینده گی نمی کنند

در حال حاظر، کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان افغانستان نمیتواند پذیرای مشاوره حضوری باشد. برای تماس با ما از طریق خط تماس حفاظتی، قابل دسترس در تمام روزهای کاری، با شماره ی ۰۷۹۰۶۹۱۷۴۶, ۰۷۹۱۹۹۰۲۲۵و یا ۰۷۰۴۹۹۶۱۶۸ (رایگان و در تمام روزهای کاری از ساعت 8:00 صبح تا 16:00 در دسترس است) تماس بگیرید، یا به ایمیل آدرس حفاظتی  [email protected]  پیام دهید.    

تلاش میکنیم تا در اسرع وقت پاسخ شما را بدهیم، ولی به دلیل  تعداد زیاد درخواستها و موقیت امنیتی، ممکن است مدتی طول بکشد تا پاسخ دهیم. 

به سایت اینترنتی ‘کمک’ به افغانستان، مطعلق به کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان UNHCR خوش آمدید. این صفحه برای اطلاع رسانی به اشخاصی که دنبال اطلاعات و یا حمایت در داخل افغانستان هستند ساخته شده است.

اگر به دنبال اطلاعات از کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان راجب به کشورهای دیگر هستید، میتوانید به صفحه های کمک مربوط به آن کشورها، شامل ایالات متحده، کانادا، ترکیه، استرالیا, پاکستان, ایران, هند و غیره مراجعه کنید.  

همچنین می توانید سوالات یا شکایات خود را به خط راهنمایی بین سازمانی ارسال کنید - Awaaz:  

  •   تلفن: ۴۱۰ (رایگان و قابل دسترس ۷ روز هفته)   
  • سایت اینترنتی: https://awaazaf.org

هنا سوف تجد:

این صفحه به طور مداوم به روز می شود.