УВКБ ООН у Іспанії

Представництво УВКБ ООН у Іспанії займається питаннями захисту прав шукачів притулку та біженців та забезпечення умов для їх перебування в Іспанії, а також надає консультаційні послуги та співпрацює з урядом Іспанії для підтримки громад біженців.

УВКБ ООН в Іспанії також співпрацює з неурядовими організаціями (НУО), щоб допомогти біженцям і шукачам притулку отримати доступ до своїх прав і сприяти їх інтеграції в суспільство Іспанії. Управління також проводить навчальні заходи та заходи з інформування суспільства з питань міжнародного захисту.

У Іспанії УВКБ ООН бере участь у процедурі надання притулку, аналізуючи та забезпечуючи рекомендації щодо заяв про надання притулку. Крім цього, управління є членом Міжвідомчого постійного комітету з питань притулку та біженців (CIAR) із правом дорадчого голосу, де кожного місяця долучається до прийняття рішень стосовно того, які випадки отримають ту чи іншу форму міжнародного захисту (притулок, додатковий захист або захист із гуманітарних міркувань), а які будуть відхилені або відкладені.

Представництво УВКБ в Іспанії не пропонує юридичну допомогу, а також ми не керуємо супроводом чи прямою допомогою в індивідуальному порядку, проте ми можемо забезпечити вам інформацію про систему надання притулку в Іспанії, а також про те, як звернутися до спеціалізованих організацій, які безкоштовно надають ці послуги.. Ви можете ознайомитися з інформацією на цьому порталі, на нашому веб-сайті та в соціальних мережах, а також звернувшись особисто в наш офіс у Мадриді або по телефону.

І, нарешті, ми працюємо над тим, щоб сприяти участі біженців, шукачів притулку і осіб без громадянства у програмах, які впливають на їхнє життя. Ми підтримуємо процеси досягнення автономії та підвищення стійкості з метою, щоб біженці, особи, які подають заяву про міжнародний захист, і особи без громадянства займали керівні посади, а також могли стати провідниками змін, застосовуючи свої знання та досвід на користь приймаючої громади. Таким чином ми розробляємо проекти, які спрямовані на покращення доступу до відповідної інформації, посилення зв’язку з нашим офісом для виявлення проблем і можливостей у системі міжнародного захисту, підтримку груп, ініціативи та асоціації на чолі з біженцями, а також можливостей для навчання, розширення прав і можливостей волонтерської діяльності.

Послуги УВКБ ООН надаються безкоштовно

Усі послуги, що надаються УВКБ ООН, є безкоштовними, незалежно від того, чи надаються вони безпосередньо УВКБ ООН або через його партнерів-виконавців. Якщо будь-яка особа, включаючи співробітника УВКБ ООН або іншої організації, стверджує, що може допомогти вам отримати послугу УВКБ ООН в обмін на гроші чи інші види послуг, про це слід негайно повідомити представника УВКБ ООН у Іспанії.

Щоб подати скаргу, пов’язану з будь-якою дією або послугами, які надає УВКБ ООН у Іспанії, зверніться, будь ласка, до представника УВКБ ООН за допомогою цієї форми або надішліть електронного листа на адресу: [email protected]. Скарги будуть розглядатися в умовах конфіденційності.


Контактна інформація

Офіс УВКБ ООН в Іспанії пропонує такі послуги населенню:


Зверніться до нашої групи на місцях

Представництво УВКБ ООН у Іспанії постійно перебуває в деяких пунктах, куди в Іспанію прибуває основна частина мігрантів і біженців. Так, представництво має чотири групи: одна знаходиться в Мелільї, інша – в Альхесірасі, звідки вона охоплює всю провінцію Кадіс і Сеута, ще є в Малазі, яка також покриває Гранаду й Альмерію, і на Канарських островах.

Якщо ви перебуваєте в Сеуті або Мелільї, подали заяву про надання притулку або хотіли б це зробити і є потреба звернутися до УВКБ ООН, нижче наступні телефонні лінії до ваших послуг:

Сеута

З питань притулку та біженців у Сеуті: +34 603 43 54 50

  • Години роботи: з понеділка по п’ятницю з 9:30 до 14:00
  • Мови надання послуг: іспанська, арабська, англійська, французька.

Мелілья

З питань притулку та біженців у Мелільї: +34 699 577 360

  • Години роботи: з понеділка по п’ятницю, з 9:30 до 14:00
  • Мови надання послуг: іспанська, арабська, англійська, французька.