Безкоштовне навчання НУО

Нижче ви знайдете список організацій, які пропонують безкоштовні курси для біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства в Іспанії. Щоб зареєструватися або отримати додаткову інформацію про курси, зв’яжіться з організацією безпосередньо через їх контактну інформацію.

Madrid for RefugeesМадрид для біженців

Пропозиція безкоштовного навчання:

  • Комп’ютерна грамотність: курс, щоб навчитися використовувати комп’ютери, електронні пристрої та програми Google для усунення бар’єрів у цифровому світі. Курс триває 6 тижнів і проводиться за особистої присутності в наших офісах. Більше інформації за цим посиланням.
  • RefuTeach: інтенсивні заняття англійською мовою, які викладають волонтери-носії англійської мови для різних рівнів у малих групах. Курс триває 6 тижнів і проводиться за особистої присутності в наших офісах. Більше інформації за цим посиланням.
  • Refugees Code: базовий курс веб-розробки (Front-end). Опрацьовуються основи Git, HTML, CSS, Javascript та Vue.js. Курс триває півроку і викладається в невеликих групах англійською чи іспанською мовами за особистої присутності в наших офісах та у форматі онлайн. Більше інформації за цим посиланням.

URDA SPAIN

Пропозиція безкоштовного навчання:

  • Вивчення мови: Курс іспанської мови: ми пропонуємо очний курс та онлайн-курс за допомогою відеоконференції. Обидва курси мають групи, розділені за рівнями. Більше інформації доступно за цим посиланням.
  • Кабінет ІКТ (інформаційно-комунікаційні технології): (інформаційно – комунікаційні технології): це комп’ютерний простір для занять, навчання та консультування з підключенням до Інтернету. Цей простір містить 10 комп’ютерів, доступних безкоштовно з метою надання можливостей отримання інформації стосовно працевлаштування та навчання/освіти, тренінгів, семінарів тощо. Працює з 10:00 до 15:00. Доступ після реєстрації та бронювання. Більше інформації доступно за цим посиланням.