Хто такі біженці?

Якщо вам довелося втекти зі своєї країни через війну,насильство чи переслідування то ви можете вважатися біженцем. Якщо ви не можете повернутися через :

  • Загрози вашому життю,свободі чи безпеці;
  • Насильство,зловживання чи дискримінацію вашої раси,релігії ,національності, політичних поглядів,або через вашу сексуальну орієнтацію чи ідентичність ;
  • Сексуальне рабство,калічення статевих органів,примусовий шлюб або насильство з боку ваших родичів чи інших осіб;
  • Примусове вербування для участі у війні чи конфлікті,або вас примусили застосовувати зброю;
  • Катування або нелюдське поводження;
  • Або втечу через війну, конфлікти чи насильсво у вашій країні, і ви перебуваєте під загрозою на випадок повернення туди.

Ви можете подати заяву на притулок і отримати якийсь міжнародний захист.

Коли ви просите притулок, вас захищає принцип не видворення. Це означає,що вас не можуть депортувати, повернути до країни походження або екстрадувати, доки ви не отримаєте відповідь на вашу заяву.

Як правило, якщо ви подаєте заяву про притулок в Іспанії,ви не можете це зробити в іншій країні,оскільки “Дублінський регламент” встановлює,що в Європейському Союзі країна,до якої особа прибуває вперше, відповідає за обробку їхніх заяв про надання притулку. Бувають винятки,коли існують родинні зв’язки та ситуації залежності,але ми рекомендуємо вам звернутися до спеціалізованих юристів за безкоштовною консультацією. Ознайомтеся зі списком юристів тут:  Ознайомтеся зі списком юристів тут:.

Міжнародний захист: інформація для новачків в Іспанії – YouTube