Безкоштовне онлайн-навчання

Якщо ви подали заяву про надання притулку в Іспанії, УВКБ ООН надає вам безкоштовний доступ до понад 2 000 онлайн-курсів через Coursera for Refugees (Coursera для біженців).


Що таке Coursera for Refugees?

Coursera — це онлайн-платформа для навчання, яка пропонує університетські та офіційні шкільні курси з різних галузей і мов (від навичок ведення переговорів до аналізу даних, маркетингу, політології, мистецтва тощо). Усі навчальні програми є офіційними та надають сертифікат, який підтверджує отримані знання.

Курси зазвичай платні, однак у 2016 році Coursera запустила Coursera for Refugees (Coursera для біженців), щоб забезпечити доступ до безкоштовного навчання біженцям з усього світу.

Завдяки угоді між УВКБ ООН і Coursera, шукачі притулку або особи без громадянства, які мають статус біженця чи особи без громадянства, просять додаткового захисту або проживають з гуманітарних міркувань в Іспанії, можуть зареєструватися на платформі та отримати доступ до програми навчання безкоштовно.


Що пропонує Coursera for Refugees?

Coursera for Refugees пропонує курси (тривалістю 4-6 тижнів) і спеціалізації (які можуть тривати від 4 до 6 місяців) . Це якісні курси, де надають відповідні офіційні сертифікати.

На платформі Coursera for Refugees ви знайдете понад 4000 курсів різними мовами (іспанською, англійською, французькою і арабською) від престижних університетів усього світу, з гнучкими програмами навчання та абсолютно безкоштовними.


Як подати заяву на безкоштовний доступ до Coursera for Refugees?

Якщо ви шукач притулку, біженець або особа без громадянства, яка проживає в Іспанії, ви можете звернутися до УВКБ ООН, щоб отримати безкоштовний доступ до всіх навчальних курсів, доступних на Coursera for Refugees. Щоб отримати доступ до платформи, вам потрібно мати особисту адресу електронної пошти та доступ до Інтернету.

Щоб зареєструватися та почати навчання, зареєструйте свій безкоштовний запит на реєстрацію через цю форму.

Якщо у вас виникли проблеми з доступом до форми, надішліть електронний лист на [email protected]


Чи потрібен мені комп’ютер та/або підключення до Інтернету для доступу до курсів?

Для реєстрації та навчання на Coursera for Refugees вам знадобиться комп’ютер, смартфон або планшет. Якщо ви збираєтеся отримати доступ зі свого мобільного телефону, для більш зручного доступу та навігації рекомендуємо завантажити мобільний додаток.

Доступ до Інтернету необхідний лише для реєстрації, перегляду пропозиції навчання та завантаження курсу, який вас цікавить. Після завантаження ви можете завершити його також без підключення до Інтернету.

Якщо ви бажаєте підписатися на інформаційний бюлетень УВКБ ООН та отримувати інформацію про цю та інші програми, які цікавлять біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства в Іспанії, зареєструйтеся тут.