Підтримка зарахування до школи

Якщо Ви бажаєте подати запит на підтримку від Міністерства освіти, досліджень, розвитку та молоді Словаччини для зарахування вашої дитини/дітей віком від (3 до 17 років) до словацького дитячого садка, школи, мовних курсів або позашкільних занять, будь ласка заповніть цю онлайн форму.

Зверніть увагу, що якщо ви звертаєтесь за підтримкою щодо зарахування, вас попросять надати згоду на передачу ваших даних Міністерству освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки, а також уповноваженим установам з метою планування можливостей та допомоги у влаштуванні до дитячого садка, школи, мовних курсів або позашкільних заходів. Регіональні координатори Національного інституту освіти та молоді (NIVAM) співставлять різні запити зі школами у відповідних регіонах. Після того, як будуть визначені та підтверджені вільні місця, координатори почнуть зв’язуватися з сім’ями та підбирати їм відповідні школи.

Важливо: Сім’ї, які хочуть подати запит на отримання допомоги для вступу до школи, повинні заповнити форму незалежно від того, чи вони вже зареєстровані в УВКБ ООН, чи ні.

Якщо ви хочете поділитися з нами своїми відгуками та/або повідомити про будь-яку проблему, занепокоєння, скаргу або питання, з якими ви зіткнулися як біженці, шукачі притулку або особа без громадянства в Словаччині щодо доступу до освіти та зарахування до словацьких шкіл, будь ласка, заповніть Форму зворотнього зв’язку та скарг УВКБ ООН.