Заходи для дітей / Простір  для дітей

⬇️ Натисність на назву кожної організації для того, щоб побачити місце знаходження послуг, контактну інформацію, години роботи та можливість надання послуг різними мовами.

Блакитні точки: Блакитні точки – це центри підтримки, які об’єднують найважливіші послуги щодо захисту, а також надійну багатомовну та мультиформатну інформацію для осіб, які тікають від війни в Україні, та інших осіб, яким УВКБ ООН надає послуги. 

SME SPOLU – Україна-Словаччина SOS: Освітня діяльність: Проект “Українська школа в евакуації” – українські вчителі-біженці навчають українських учнів-біженців за українською шкільною програмою – щоденні очні заняття в Братиславі; Курси словацької та англійської мови для дітей та дорослих; Заходи з соціальної інтеграції для дітей та дорослих; Дозвілля для дітей у різних вікових групах. Будь ласка, реєструйтеся заздалегідь; Психологічна підтримка, як для дітей, так і для дорослих; Надання інформації: онлайн (через соціальні мережі української громади), по телефону, особисто.

Словацька гуманітарна рада: Юридичне консультування; Соціальне консультування; Допомога з пошуком житла, медичних послуг, шкіл, матеріальна допомога; Усний переклад та допомога при відвідуванні установ; Психологічна підтримка; Простір, дружній до дитини та сім’ї. 

Mareena: Громадська діяльність; Дозвілля; Мовні курси; Інформаційне забезпечення; Консультування з питань працевлаштування.  

CARITAS – Словацька католицька благодійна організація­­­­­­­­­­: Матеріальна підтримка, включаючи продукти харчування, засоби гігієни, одяг; Психосоціальні консультації; Допомога в облаштуванні житла, працевлаштуванні, зарахуванні до школи; Супровід людей до установ, допомога з транспортом, усний та письмовий переклад; Денний догляд за дітьми; Майстер-класи, освітні курси, мовні курси (словацька та англійська мови); Літні табори, поїздки, екскурсії, соціальні заходи.

TENENET: Соціальне консультування; Допомога в пошуку шкіл; Допомога в пошуку житла; Допомога в пошуку роботи; Переклад та супровід при відвідуванні державних установ, лікарень тощо; Психосоціальна підтримка, в тому числі для дітей, осіб з інвалідністю та постраждалих від гендерно зумовленого насильства; Медичне консультування для дітей та осіб з інвалідністю; перенаправлення до профільних лікарів; Проживання в місті Зволен для сімей з дітьми з інвалідністю або особливими потребами; Заходи для дітей, людей похилого віку та осіб з інвалідністю; 24/7 кризове втручання за допомогою мобільних бригад, здатних у разі потреби виїхати до біженців.    

Громадська організація “Відкрита школа”(Škola dokorán): “Ігрові центри” для дітей біженців (заклади дошкільної освіти та догляду); Надання інформації про виховання, здоров’я, раннє навчання та розвиток для батьків, бабусь і дідусів, вихователів і фахівців-практиків; Надання іграшок, книг, меблів та обладнання.