Освіта / Мовні курси

⬇️ Натисність на назву кожної організації для того, щоб побачити місце знаходження послуг, контактну інформацію, години роботи та можливість надання послуг різними мовами.

Mareena: Громадська діяльність; Дозвілля; Мовні курси; Інформаційне забезпечення; Консультування з питань працевлаштування.  

SME SPOLU – Україна-Словаччина SOS: Освітня діяльність: Проект “Українська школа в евакуації” – українські вчителі-біженці навчають українських учнів-біженців за українською шкільною програмою – щоденні очні заняття в БратиславіКурси словацької та англійської мови для дітей та дорослихЗаходи з соціальної інтеграції для дітей та дорослихДозвілля для дітей у різних вікових групах. Будь ласка, реєструйтеся заздалегідьПсихологічна підтримка, як для дітей, так і для дорослихНадання інформації: онлайн (через соціальні мережі української громади), по телефону, особисто.

Людина у скруті: Соціальне консультуванняДопомога в пошуку шкіл, житла, роботи; усний переклад та допомога у відвідуванні державних установ; Психосоціальна підтримкаОсвітні заходи, курси словацької мовиОрганізація дозвілляКризове втручання за допомогою мобільних бригад, здатних у разі потреби виїхати до біженця.

CARITAS – Словацька католицька благодійна організація: Матеріальна підтримка, включаючи продукти харчування, засоби гігієни, одягПсихосоціальні консультаціїДопомога в облаштуванні житла, працевлаштуванні, зарахуванні до школиСупровід людей до установ, допомога з транспортом, усний та письмовий перекладДенний догляд за дітьмиМайстер-класи, освітні курси, мовні курси (словацька та англійська мови)Літні табори, поїздки, екскурсії, соціальні заходи.

Громадська організація “Відкрита школа”(Škola dokorán): “Ігрові центри” для дітей біженців (заклади дошкільної освіти та догляду); Надання інформації про виховання, здоров’я, раннє навчання та розвиток для батьків, бабусь і дідусів, вихователів і фахівців-практиків. Надання іграшок, книг, меблів та обладнання.