Правова допомога

⬇️ Натисність на назву кожної організації для того, щоб побачити місце знаходження послуг, контактну інформацію, години роботи та можливість надання послуг різними мовами.

Блакитні точки: Блакитні точки – це центри підтримки, які об’єднують найважливіші послуги щодо захисту, а також надійну багатомовну та мультиформатну інформацію для осіб, які тікають від війни в Україні, та інших осіб, яким УВКБ ООН надає послуги. 

Ліга за людські права: Юридичні консультації для біженців, іноземців; юридичні, психологічні та соціальні послуги для жертв злочинів на ґрунті ненависті, ненависницьких висловлювань, дискримінації, нетолерантності  

Словацька гуманітарна рада: Юридичне консультування; Соціальне консультування; Допомога з пошуком житла, медичних послуг, шкіл, матеріальна допомога; Усний переклад та допомога при відвідуванні установ; Психологічна підтримка; Простір, дружній до дитини та сім’ї

Центр правової допомоги: Юридичні консультації та представництво для людей, які потребують матеріальної допомоги, в тому числі для біженців, які відповідають цьому критерію.

Адвокати для біженців (перелік Асоціації адвокатів Словаччини): Юридичні консультації та представництво. 

Міжнародна організація з міграції – Міграційний інформаційний центр (МІЦ): Безкоштовна правова допомога, в тому числі жертвам трудової експлуатації; консультування з питань трудового права.

Підтримка жертв дискримінації: 

Ліга за людські права: Юридичні консультації для біженців, іноземців; юридичні, психологічні та соціальні послуги для жертв злочинів на ґрунті ненависті, ненависницьких висловлювань, дискримінації, нетолерантності.  

Словацький національний центр з прав людини: Юридичні консультації (безкоштовно) та юридичне представництво (судові витрати покриваються клієнтом) жертв дискримінації та нетолерантності.

Підтримка жертв злочинів

Інформаційні центри для жертв злочинів: Служби підтримки потерпілих: інформація, консультації та підтримка, що стосуються прав потерпілих (можуть бути анонімними), перенаправлення до подальших місцевих служб (юридичних, психологічних, соціальних).


Супутня інформація 

<< Назад на домашню сторінку «Словаччина»