Повідомлення про неправомірні дії, пов’язані з УВКБ ООН

Що таке неправомірні дії? 

Організація Об’єднаних Націй визначає неправомірні дії як «будь-яке недотримання співробітником своїх зобов’язань відповідно до Статуту Організації Об’єднаних Націй, Положень про персонал та Правил про персонал чи інших адміністративних норм, або недотримання стандартів поведінки, які очікуються від службовців міжнародних установ і організацій». Зокрема, шахрайство, корупція та сексуальна експлуатація і сексуальне насильство вважаються неправомірними діями з боку як персоналу УВКБ ООН, так і співробітників його партнерських організацій. 

Якщо вам відома будь-яка інформація або ви маєте занепокоєння чи підозру щодо можливого випадку вчинення неправомірних дій, пов’язаних з УВКБ ООН, будь ласка, повідомте про це безпосередньо в Управління генерального інспектора (УГІ) в штаб-квартирі УВКБ ООН: 

  • Електронна пошта: [email protected] 
  • Конфіденційний факс: +41 22 739 7380 
  • Пошта: UNHCR, 94 Rue de Montbrillant, 1202 Geneva, Switzerland 

YВаше повідомлення буде оброблятися з обережністю та залишиться суворо конфіденційним. Більше інформації див. за посиланням: https://www.unhcr.org/inspector-generals-office.html 

Що таке шахрайство? 

Шахрайство – це будь-яка дія з метою навмисного введення в оману інших людей з метою отримання вигоди. 

Всі послуги УВКБ ООН є безкоштовними. Не довіряйте жодні особі або організації, яка просить вас заплатити за послуги УВКБ ООН або його партнерів. Повідомляйте про шахраїв, які пропонують вам фінансову чи інші види допомоги, підроблені документи чи заяви в обмін на гроші чи інші послуги. Повідомляйте про такі дії невідкладно в УВКБ ООН за адресою [email protected].

Що таке корупція?

Корупція – це акт пропонування, надання, отримання або вимагання (прямо чи непрямо) будь-чого цінного з метою неналежного впливу на дії іншої сторони. 

Всі послуги УВКБ ООН є безкоштовними. Не довіряйте нікому, хто просить вас заплатити за послуги УВКБ ООН або його партнерів. Якщо від вас вимагають надати будь-які послуги (включаючи сексуального характеру), будь ласка негайно повідомте про це УВКБ ООН [email protected]

Що таке сексуальна експлуатація? 

Sexual exploitation means any actual or attempted abuse of position of vulnerability, differential power, or trust, for Сексуальна експлуатація означає будь-які фактичні дії або намагання зловживання положенням уразливості, відмінністю у владних повноваженнях чи довірою в сексуальних цілях, включаючи, зокрема, отримання фінансової, соціальної чи політичної вигоди від сексуальної експлуатації осіб з цільових категорій. 

Що таке сексуальне зловживання? 

Сексуальне зловживання означає фактичні дії або погрозу діями, що передбачають фізичне вторгнення сексуального характеру, із застосуванням сили або за нерівних умов чи умов примусу. 

Сексуальне зловживання є неприйнятною поведінкою і забороняється для всіх співробітників Організації Об’єднаних Націй і партнерських громадських організацій. 

Про відповідні проблеми слід повідомити негайно! 

Ваше повідомлення має містити таку інформацію:

  • Що сталося? – Детально опишіть, що ви знаєте про інцидент або інциденти.
  • Хто вчинив ймовірні неправомірні дії? – Чи знаєте ви про причетність будь-яких інших осіб? Будь ласка, надайте повністю імена, посади та організацію, якщо це можливо. 
  • Коли та де стався інцидент? – Будь ласка, додайте дати і час, якщо це можливо. 
     
    Ваше повідомлення буде оброблятися з обережністю та залишиться суворо конфіденційним. 

Супутня інформація 

<< Назад на домашню сторінку «Словаччина» 
>> Виберіть іншу країну на сторінці «Допомога»