Повідомлення про конфіденційність програми екстреної грошової допомоги

Хто ми?

УВКБ ООН – це агентство ООН у справах біженців, яке допомагає урядам надавати захист і допомогу біженцям. УВКБ ООН разом з ЮНІСЕФ, МОМ та МКЧХ підтримує уряд Словаччини у наданні короткострокової тимчасової грошової допомоги вимушеним переселенцям, які тікають з України, для задоволення їхніх основних потреб.

УВКБ ООН збирає та використовуватиме ваші персональні дані з наведених нижче причин.


 1. Хто ми?
УВКБ ООН – це агентство ООН у справах біженців, яке допомагає урядам надавати захист і допомогу біженцям. УВКБ ООН разом з ЮНІСЕФ, МОМ та МКЧХ підтримує уряд Словаччини у наданні короткострокової тимчасової грошової допомоги вимушеним переселенцям, які тікають з України, для задоволення їхніх основних потреб. УВКБ ООН збирає та використовуватиме ваші персональні дані з наведених нижче причин.  
 1. Чому ми збираємо ваші персональні дані?
Персональні дані будуть зібрані, щоб УВКБ ООН та інші агентства могли надати вам допомогу. Цей процес називається реєстрацією на отримання грошової допомоги та не пов’язаний із збором персональних даних урядом Словаччини. УВКБ ООН використовує інформацію, зібрану під час реєстрації, щоб визначити, хто потребує допомоги та якого типу. УВКБ ООН також контролює, хто отримує допомогу та коли її отримують.  
 1. Який тип персональних даних нам потрібен і як ми збираємося їх використовувати?
УВКБ ООН знадобиться особиста інформація про вас, у тому числі ваші
 1. біографічні дані (такі як повне ім'я, дата народження, громадянство, склад сім'ї),
 2. інформацію про будь-які конкретні потреби (наприклад, у людей з обмеженими можливостями), які можуть виникнути у вас або членів вашої родини, щоб надати більш цілеспрямовану допомогу та підтримку,
 3. фото та відбитки пальців для ідентифікації та допомоги,
 4. контактну інформацію (номер телефону та адреса в Словаччині), щоб мати можливість зв’язатися з вами та повідомити, що ви готові отримати допомогу.
 5. Номер банківського рахунку/IBAN (за наявності) для перерахування грошової допомоги на банківський рахунок
Ваші особисті дані зберігатимуться стільки часу, скільки потрібно для надання вам грошової допомоги. Ми можемо зберігати ваші особисті дані довше, якщо ми надаємо вам довгостроковий захист і допомогу, або щоб відзвітувати про нашу діяльність у випадку необхідності. Ваші персональні дані будуть оброблятися конфіденційно, і доступ до них буде надано лише тим, кому вони потрібні.  
 1. Хто матиме доступ до ваших даних?
Якщо необхідно надати та координувати допомогу, ваші персональні дані можуть бути передані:
 1. постачальникам фінансових послуг (ПФП), з якими УВКБ ООН уклало контракт на грошову допомогу в Словаччині
 2. уряду Словаччини для того, щоб сприяти координації допомоги на всій території країни та виявляти осіб, які потребують інших соціальних послуг
 3. іншим агенціям ООН та гуманітарним організаціям в Словаччині, які надають допомогу біженцям у цілях їх дедуплікації або захисту
Зауважте, що ваші відбитки пальців нікому не передаються. За жодних обставин ми не передамо ваші персональні дані уряду України без вашої прямої згоди.  
 1. Що ще потрібно знати?
Ми намагатимемося надати вам відповідну допомогу на основі наданої вами інформації. Тому важливо надавати точні дані. Якщо інформація, яку ви надаєте, є неточною, виходячи із доступних вам даних, ваш доступ до допомоги та послуг може бути обмежений, і навіть бути припинений. Рішення про ваше право на допомогу прийматимуться на основі критеріїв уразливості, встановлених урядом Словаччини, УВКБ ООН та іншими суб’єктами, які надають грошову допомогу.  
 1. Які ваші права
Ви маєте право на доступ до своїх персональних даних і відповідної інформації про те, як ми їх використовуємо. Ви також маєте право вимагати виправлення або оновлення своїх персональних даних. І ви маєте право вимагати видалення ваших персональних даних. Нарешті, ви маєте право в будь-який час заперечити проти використання нами ваших персональних даних на підставах, пов’язаних із вашою конкретною ситуацією. Будь ласка, зверніть увагу, що ви можете скористатися своїми правами, зв’язавшись з нами за допомогою каналів, наведених нижче, а також звернувшись до персоналу реєстрації із запитаннями та причинами заперечень. Будь ласка, зверніть увагу, що ваші персональні дані необхідні для реєстрації, доставки та координації грошової допомоги та потенційного направлення вас до інших служб і підтримки. Таким чином, якщо ви вирішите відмовитися від реєстрації або заперечите проти подальшого використання ваших особистих даних нами, ви не отримаєте екстреної грошової допомоги чи іншої допомоги, яку надає УВКБ ООН, інші агентства ООН і гуманітарні організації.  
 1. Як ви можете зв'язатися з нами?
Якщо у вас є запитання щодо того, як ми збираємо та використовуємо ваші персональні дані, або якщо ви хочете подати запит чи скаргу щодо використання нами ваших особистих даних, ви можете зробити це
 • звернувшись до персоналу відділу реєстрації під час співбесіди
 • надіславши електронного листа на адресу: [email protected]