Зв’яжіться із нами

Якщо ви бажаєте отримати загальну інформацію про процедури надання притулку в Греції або якщо ви вже є шукачем притулку чи визнаним біженцем в Греції та маєте запитання щодо процедур і послуг, або ви бажаєте повідомити про проблеми, ви можете надіслати нам повідомлення з вашими проблемами, запитаннями та відгуками.

Іноді для надання інформації чи настанов УВКБ ООН може попросити персональну інформацію, таку як ПІБ, попросити про фізичну присутність та контактні дані.

Ваша персональна інформація є конфіденційною та не надаватиметься третім особам без вашої попередньої згоди, окрім НУО-партнерів УВКБ ООН, які за потреби можуть надати захист чи допомогу.

За жодних обставин УВКБ ООН не надаватиме ваші персональні дані органам влади вашої країни походження.

Якщо ви не проживаєте в Греції або якщо ваш запит не стосується процедур і послуг у Греції, ми не зможемо на нього відповісти. У такому разі, будь ласка, звертайтесь до вебсайту HELP або вебсайту УВКБ ООН країни, у якій ви зараз проживаєте.

Якщо інформація вже міститься на вебсайті HELP УВКБ ООН в Греції, ми можемо не відповісти на ваш запит, а направити вас до відповідного розділу.

ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ Є ЦІЛКОМ КОНФІДЕНЦІЙНОЮ ТА НЕ НАДАЄТЬСЯ ТРЕТІМ ОСОБАМ БЕЗ ВАШОЇ ПОПЕРЕДНЬОЇ ЗГОДИ.