Програма Know Your Rights

З 2020 року представництво УВКБ ООН в Іспанії разом з юридичною фірмою DLA Piper щороку організовують тренінг Know Your Rights. Програма, повністю безкоштовна, орієнтована на біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства в Іспанії.

Що таке «Know Your Rights» («Знайте свої права»)?

Know Your Rights – це 9-тижнева програма правового виховання, створена і реалізована міжнародною юридичною фірмою DLA Piper, яка наразі має представництва в 12 країнах. Програма пропонує якісне теоретичне і практичне навчання, повністю віртуальне, на різні юридичні теми (трудове право, нерухомість, підприємництво, освіта, доступ до охорони здоров’я тощо).

Програма проводиться іспанською мовою і включає заняття, присвячені трудовому праву, нерухомості, контрактам (купівля-продаж, споживче право…), доступу до іспанської системи охорони здоров’я, освіті, підприємництву, доступу до безкоштовної юридичної допомоги в Іспанії, базовій фінансовій підготовці тощо.

Для того, щоб учасники могли вирішити сумніви щодо правових питань, які стосуються їх особисто, кількість місць обмежена, а після початку курсу нові учасники не залучаються.

Які вимоги для участі?

  • Бути шукачем притулку або особою без громадянства, хто отримав певний тип захисту (статус, додатковий захист або гуманітарні причини) або особа без громадянства в Іспанії.
  • Бути віком старше 18 років.
  • Мати середній або високий рівень володіння іспанською мовою (рекомендується B2).
  • Проживати в Іспанії.

Де і коли проходить навчання?

Навчання проводиться як очно в Мадриді, так і віртуально, що дозволяє людям, які живуть в інших провінціях, скористатися програмою.

Програма проводиться в першому півріччі.