УВКБ ООН в Молдові

УВКБ ООН, Агентство ООН у справах біженців, працює над тим, щоб кожен, хто втік від насильства, переслідувань чи війни, міг бути захищений та відновити своє життя у Молдові. УВКБ ООН співпрацює з Урядом Республіки Молдова та іншими міжнародними та національними організаціями з метою заохочення та захисту прав біженців, включаючи їхнє право не повертатися в країну або на територію, де їхньому життю, недоторканності та/або свободі загрожує небезпека. УВКБ ООН також підтримує їхню інтеграцію.

Разом з партнерськими організаціями УВКБ ООН надає різні послуги та підтримку біженцям, особам, які шукають притулку, та особам без громадянства в Молдові, включаючи доступ до інформації, юридичну допомогу, житло, гуманітарне транспортування, психологічну та психосоціальну підтримку, допомогу в задоволенні основних потреб тощо.

УВКБ ООН також працює з державними установами на національному та місцевому рівнях для забезпечення дотримання прав біженців, осіб, які шукають притулку, та осіб без громадянства, а також для сприяння їх включенню до державних служб, ринку праці та місцевих планів розвитку та інтеграції.

Щоб дізнатися більше про діяльність УВКБ ООН у Молдові, див.:

Якщо ви втекли зі своєї країни і вам потрібна інформація та підтримка у Молдові, зателефонуйте безкоштовно на «Зелену лінію допомоги біженцям»: 0 800 800 11.

Вся гуманітарна допомога надається безкоштовно.