Зелена лінія для біженців та приймаючих громад в Молдові

0800-800-11 для дзвінків усередині країни
+373 22 780 071 для міжнародних дзвінків

Телефон довіри УВКБ ООН (0800-800-11) це сервіс, представлений Агентством ООН у справах біженців у співпраці з урядом Молдови, куди ви можете звернутися з вашими питаннями, скаргами, пропозиціями чи відгуками. Цей сервіс відкриває доступ до інформації про види доступної допомоги для біженців у Молдові, а також надає можливість отримувати та залишати інформацію про допомогу, приймаючим спільнотам. Телефон довіри працює з 8 ранку до 10 вечора і доступний чотирма мовами: Румунською, Російською, Українською та Англійською.

Якщо ви бажаєте залишити відгук про роботу УВКБ або партнерів, будь ласка, відскануйте QR код або заповніть Форму для коротких відгуків – Молдова (unhcr.org)

Скарги делікатного характеру, такі як звинувачення в корупції, хабарництві, експлуатації, шахрайстві, сексуальному насильстві або сексуальних домаганнях або експлуатації стосовно працівників УВКБ ООН, слід писати на цю адресу електронної пошти: [email protected]

Усі послуги, що надаються УВКБ ООН, є безкоштовними. Ніхто не може вас просити оплатити ту чи іншу послугу, яку надає УВКБ ООН або партнери Агентства.