اطاعات نادرست پیرامون مهاجرت به کانادا

مراقب وعده های دروغین برنامه های قرعه کشی ویزای کانادا که به صورت آنلاین در حال انتشار است باشید! گرفتار کلاهبرداری های آنلاین نشوید؛ این تبلیغات برای فریب شما طراحی شده اند.

کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در هیچ برنامه ویزا/مهاجرتی برای هیچ کشوری، از جمله برنامه های کانادا، دخالت ندارد.

برای دسترسی به اطلاعات دقیق، به وبسایت رسمی دولت کانادا در اینجا مراجعه نمایید:  (https://www.canada.ca/en/services/immigration-citizenship.html)

لطفاً به یاد داشته باشید که اگر کسی برای درخواست ویزای کانادا به شما کمک می کند، باید اعلام شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگان مهاجرت به کانادا، لطفا اینجا کلیک کنید: https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigration-citizenship-representative/learn-about-representatives.html

برای اطلاع از خدمات موجود کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در ایران، لطفاً به وبسایت کمیساریا در ایران  www.unhcr.org/ir مراجعه کنید و یا اطلاعیه های رسمی اعلام شده در صفحه راهنمای کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در ایران UNHCR Iran – Help for refugees and asylum-seekers – را مشاهده کنید یا حساب اینستاگرام کمیساریا را دنبال کنید. (UNHCR Iran) همچنین می توانید سوالات خود را به ایمیل بخش حمایتی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل به آدرس [email protected] ارسال کنید.

هوشیار باشید، آگاه باشید، ایمن بمانید.