Правило Нижньої Білизни

Правило Нижньої Білизни(перегляньте відео тут )-це простий посібник ,який допоможе батькам пояснити дітям , де інші не повинні намагатися їх торкатися,як реагувати та куда звертатися по допомогу .Що говорить Правило Нижньої Білизни ;Це просто : ніхто не повинен чіпати дітину за ті частини тіла які зазвичай закриті білизною. І діти не повинні чіпати інших у цих містах . Правило також допомогає пояснити дітям , що їхні тіла належать їм ,що є хороші та погані таємниці ,а також хороші та погані дотики.

Приблизно кожна п’ята дітина є жертвою тієї чи їншої форми сексуального насильства та насилля .Це може статися з будь-якою дитиною ,незалежно від статі,віку ,кольору шкіри ,соціального класу та віросповідання.Часто кривдником є хтось , кого дитина знає і кому довіряє .  Зловмисником  також може бути дитина.

Ви можете допомогти запобігти цьому з вашою дитиною:хороше спілкування з дітьми є ключовим.Це вимагає прозорості,рішучості,прямоти та дружньої атмосфери яка не лякає. Правило Нижньої Білизни може допомогти  вам у цьому. Дитина ніколи не буває занадто маленькою ,щоб не засвоїти Правило Нижньої Білизни,оскільки жорстоке поводження може статися в будь-якиму віці.Якщо вам незручно говорити про це питання з дитиною ,пам’ятайте ,що вам ,дорослим,напевно ,складніше,ніж дитині.

Діти повинні знати ,що є спеціалісти, які можуть бути особливо корисними  ( вчителі, соціальні працівники,медіатори, лікарі,шкільний психолог , поліція),а також що існують телефони довіри,куда діти можуть зателефонувати,щоб отримати пораду .

Для отримання додаткової інформації ,перегляньте цей документ тут .