Представництво УВКБ ООН в Італії, Сан-Марино та Святого Престолу

Представництво УВКБ ООН в Італії, Святого Престолу та Сан-Марино підтримує системи захисту відповідно до міжнародних стандартів у цих країнах і виступає за права біженців, шукачів притулку, осіб без громадянства та інших відповідних осіб. Співробітники УВКБ ООН у Римі та в інших регіонах на території Італії допомагають біженцям і шукачам притулку в пунктах прибуття, полегшують доступ до процедур міжнародного захисту та контролюють якість системи надання притулку. Співробітники УВКБ ООН та партнерів також співпрацюють з місцевою владою та представниками громадянського суспільства, щоб допомогти біженцям та особам без громадянства інтегруватися в італійські громади та забезпечити їх залучення до громад біженців та місцевих громад через широкий спектр заходів. 

Для отримання додаткової інформації про УВКБ ООН в Італії, Святому Престолі і Сан-Марино відвідайте: 

Контакти

Ви біженець, шукач притулку чи особа без громадянства, яка шукає допомоги?

Якщо вам потрібна інформація чи допомога щодо притулку, правової допомоги, послуг, соціальних та адміністративних питань, ви можете зв’язатися з партнером УВКБ ООН ARCI:

1. Напишіть на 📧[email protected], або

2. Зателефонуйте на номер гарячої лінії 📞 800 905 570 або 📞 +39 3511376335 (для користувачів Lycamobile/WhatsApp). Послуга доступна з понеділка по п’ятницю з 9:30 до 17:00.

3. Отримайте доступ до стійки реєстрації, розташованої в Римі, на Ларго Леопарді, 1. Години роботи: вівторок, 9:30-13, четвер, 14-17.

Ні УВКБ ООН, ні його партнер ARCI не беруть гроші за жодні послуги. Їхня допомога завжди безкоштовна.  З вас ні в якому разі не повинні вимагати оплатити, за будь-яку з наданих послуг.

Щоб зв’язатися з УВКБ ООН, ви можете написати на 📧 [email protected], або 📧 [email protected], або 📧 [email protected] (лише для зареєстрованої пошти PEC).


пов’язана інформація

<< Домашня сторінка Італії

>> Select another country on the global page