Діти та молодь до 18 років

Усі діти та молодь до 18 років, які прибувають до Італії поодинці, без власних родин або дорослих, які за них несуть відповідальність, мають право залишатися в країні і не можуть бути відправлені назад у свою чи іншу країну.  

Вам ще не виповнилось 18, і ви в Італії самі, без родини? 

УВКБ ООН в Італії розробило для вас спеціальну вебсторінку з інформаційними матеріалами кількома мовами  про прийом та надання притулку для дітей та молоді до 18 років, які подорожують самостійно. 

МІЖНАРОДНИЙ ЗАХИСТ: ЩО ЦЕ І ЯК ВІН ПРАЦЮЄ. Брошура для дітей, які перебувають в Італії без супроводу дорослого.

Чи можна відвідувати школу?  

Yes. All foreign children in Italy, irrespective of their status, have the right to education regardless of the documents Так. Усі діти-іноземці в Італії, незалежно від їх статусу, мають право на освіту незалежно від документів, які вони мають при собі. Крім того, всі діти у віці від 6 до 16 років повинні ходити до школи в Італії. Детальніше дивіться в розділі «Освіта».  

Чи можна возз’єднатися зі своєю родиною в іншій європейській країні?  

Так, ви можете попросити приєднатися до членів вашої родини, які проживають в Європі, за допомогою процедури, яка називається «Дублінський регламент». УВКБ ООН спільно із CIDAS розробили спеціальні інформаційні матеріали з цього питання. Вони доступні 9 мовами (пушту, тигринья, італійська, урду, сомалі, фарсі, англійська, французька, арабська). 

Ви переживаєте складну ситуацію і боїтеся опинитися в небезпеці?

Ви доросла людина, яка живе в Італії, яка б хотіла бути законним опікуном для дитини, що прибула сама?  

TheНаціональний омбудсмен у справах дітей та підлітків розробив спеціальну інформаційну вебсторінку з усією необхідною інформацією, щоб дізнатися, чи підпадаєте ви під вимоги і які ваші обов’язки як опікуна. 

ArВи – спеціаліст, що працює в системі захисту дітей в Італії?    

WМи розробили оперативні засоби для використання в системі прийому дітей без супроводу. 


пов'язана інформація << Домашня сторінка Італії >> Select another country on the global page