حمایت از افراد ال جی بی تی آی +

اگر پناهنده، پناهجو یا مهاجر  ال جی بی تی ای + هستید و به اطلاعات و کمک نیاز دارید، می‌توانید با دفاتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد ( ACNUR) تماس بگیرید.

اگر قربانی خشونت یا تبعیض در اکوادور، کشور مبدأ یا در مسیر اکوادور شده‌اید، می‌توانید به  دفاتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد  (ACNUR) مراجعه کنید. برای دسترسی به این خدمات نیازی به طرح شکایت ندارید.

در مواقع اضطراری، می توانید با 911 تماس بگیرید، یا اگر برای امنیت خود به مشاوره حقوقی یا اطلاعات دیگری نیاز دارید، با دفتر دادآوری عمومی به شماره 151 تماس بگیرید یا به نزدیکترین دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد ( ACNUR) مراجعه کنید.

مهم! همه دفاتر و همیارهای کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد ( ACNUR) موظفند با افراد  ال جی بی تی آی +  با عزت و احترام رفتار کنند. اگر یکی از مقامات کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد یا سازمان های همیار با شما محترمانه رفتار نکردند، می‌توانید برای طرح شکایت به دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد مراجعه کنید، با [email protected]  مکاتبه کنید یا پیامی در واتساپ یا اس ام اس به شماره 7242 789 099 ارسال کنید.


(Guayaquil) گوایاکیل

انجمن  Silueta X ( Asociación Silueta X)

برنامه های آموزشی در زمینه حقوق بشر، سلامت همه جانبه و تنوع جنسی را توسعه می دهد، کارش همچنین بر توانمندسازی جوانان  ال جی بی تی آی متمرکز است و پروژه هایی برای ارتباط با مراکز بهداشت عمومی دارد.

  • 📍 Dirección: General Córdoba 325 entre Juan Montalvo y Padre Aguirre, Esquina
  • 📞 Contacto: +593 042-562964
  • 📩 Correo: [email protected]

Casa de las Muñecas (خانه عروسک‌ها)

فضای پذیرش برای جمعیت  ال جی بی تی آی  + در معرض خطر ، با تمرکز بر جمعیت ترنس. همچنین فرآیندهای توانمند سازی در  زمینه‌هایی مانند زیبایی انجام می‌دهد، که درصدد توسعه مهارت‌هایی است که آن‌ها را به محیط کار رسمی پیوند می‌دهد.

 

📩 Correo: [email protected]


(Machala) ماچالا

PLAPERTS

پلتفورمی برای افرادی که کار جنسی انجام می‌دهند، شعبه اکوادور، یک شبکه اجتماعی است که به دنبال مشارکت فعال و توانمندسازی جمعیت زنان کارگر جنسی و مردان کارگر جنسی، افراد ترنس، افرادی که با ایدز(اچ آی وی) زندگی می‌کنند،  زندانیان، پناهندگان و مهاجران برای مشمولیت در حقوق است. در چارچوب مبارزه با  بد نامی و تبعیض، به منظور تسهیل دسترسی به خدمات عمومی برای جمعیت های مختلف، حمایت می‌کند.

📞 Contacto: 0981707205 (Karina Bravo)


Agrupación LGBTI “Despertar Diverso”

سازمان اجتماعی که برای دفاع از حقوق جمعیت ال جی بی تی ای کار می کند.

📞 Contacto: 0993288224 (Daniela Lozada)


Movimiento de Mujeres de El Oro:

حمایت از قربانیان خشونت جنسی و جنسیتی، از جمله افراد ال جی بی تی آی+.

📞 Contacto: 098 948 6451


کوانکا (Cuenca)

Asociación Verde Equilibrante

مجموعه‌ای است که ماموریت آن کاهش تبعیض در میان اعضای جامعه ال جی بی تی ای اچ از طریق فعالیت‌هایی است که کل جامعه را برای دستیابی به شمول اجتماعی درگیر می‌کند.

  • 📍 Dirección: Baltazara de Calderón 15-26 y Coronel Talbot.
  • 📞 Contacto: 099 5915 522 – (07) 2822 395
  • 📩 Correo: [email protected]