Громадські заходи

Agency for Migration and Adaptation (AMIGA)
AMIGA – це волонтерський центр, створений з ініціативи іноземців, які проживають у Чехії. AMIGA надає психіатричну та психосоціальну допомогу мігрантам і біженцям, які опинилися у важкій емоційній ситуації. Вона також сприяє інтеграції біженців і мігрантів у чеське суспільство шляхом залучення їх у волонтерську діяльність. 
🌐 www.amiga-migrant.cz

InBaze
InBaze надає юридичні, соціальні та психологічні консультації, а також індивідуальну допомогу в рамках громадських заходів, курсів чеської мови або організації дозвілля дітей та молоді. Крім адресної допомоги мігрантам і біженцям, організація створює відкритий і безпечний простір для знайомства людей різних культур. InBaze також може допомогти з усним і письмовим перекладом і супроводжувати вас на зустрічах з представниками державної адміністрації або під час звернення за медичною допомогою. 
🌐 www.inbaze.cz

Multikulturní centrum Praha/Мульитикультурний центр Праги(MKC)
MKC забезпечує широкий спектр освітніх, культурних та інформаційних заходів, пов’язаних з міжособистісним співжиттям. Він також проводить дослідницьку діяльність у сфері інтеграції та запобігання сегрегації. MKC зосереджується на підготовці вчителів та розвитку потенціалу. Він організовує заходи, що об’єднують чеське суспільство та спільноту біженців. 
🌐 www.mkc.cz

Organizace pro pomoc uprchlíkům/Організація із допомоги біженцям(OPU)
ОПУ надає соціальні, психологічні та юридичні консультації шукачам притулку. Організація реалізує польові програми, має притулок для молоді та допомагає неповнолітнім без супроводу дорослих, а також особам без громадянства. ОПУ також координує волонтерську програму УВКБ ООН iVolunteer, яка поєднує біженців з місцевими волонтерами. ОПУ має офіси в Празі, Брно, Пльзені, Градець-Кралове та Остраві.
🌐 www.opu.cz

Romodrom
Romodrom фокусується на допомозі переважно людям ромської національності, в тому числі ромським біженцям, які шукають рішення у своїх непростих життєвих ситуаціях та зміцнення своєї спроможності. Romodrom надає соціальні послуги в рамках виїзних програм, послуг із соціальної реабілітації та активізації сімей з дітьми, а також професійних соціальних консультацій, включно з консультаціями з питань заборгованості, підтримки зайнятості, житла, догляду за дітьми або освіти. Допомога надається на всій території Чеської Республіки.
🌐 www.romodrom.cz

Slovo 21
Організація Slovo 21 підтримує інтеграцію біженців і мігрантів із третіх країн у чеське суспільство. Вона також підтримує мирне співіснування шляхом проведення різноманітних культурних заходів, надає інформацію та навчає співробітників органів державного управління. Спеціальні програми спрямовані на ромське населення та його інтеграцію в чеське суспільство.  
🌐 www.slovo21.cz