Працевлаштування 

Бюро з працевлаштування, що є частиною державної установи Чеської Республіки, може надати допомогу в пошуку роботи і провести вас через весь процес. Тут можна отримати інформацію про умови, на яких іноземцям дозволено працювати в країні, а також здійснити пошук перевірених вакансій на сайті Бюро. Інформацію представлено різними мовами, включаючи англійською, українською та російською: www.uradprace.cz/web/en.

Недержавні портали, що пропонують вакансії 

Найвідомішим порталом для пошуку роботи в Інтернеті в Чехії є www.jobs.cz. Він пропонує найбільший вибір вакансій, а також безліч практичних рекомендацій та інструментів. Іншим подібним порталом, що заслуговує на увагу, є www.indeed.cz, де також можна знайти відгуки про потенційних роботодавців. 

Якщо головним критерієм для вас є віддаленість від дому, відвідайте портал www.pracezarohem.cz, де ви можете здійснювати пошук за місцем розташування. Якщо вам необхідно поєднувати сімейне та робоче життя, завітайте на портал www.marter.cz, де ви можете зареєструватися та знайти варіанти гнучкого графіку роботи. Аналогічним чином, якщо ви шукаєте пропозиції в конкретному регіоні, ви можете пошукати їх на сайті www.prace.cz

Більшість інтернет-порталів пропонують також додаткові послуги, наприклад, у створенні резюме або профілю на LinkedIn.