Вивчення чеської мови

META
МЕТА виступає за рівні можливості для мігрантів і біженців, особливо у сфері освіти. Вона спеціалізується на інклюзії дітей у школах і допомагає їм успішно виконувати свої навчальні та шкільні обов’язки. Це також допомагає налагодити спілкування між батьками та школою. 
🌐 www.meta-ops.eu

Poradna pro integraci/Консультаційний центр з інтеграції (PPI)
PPI пропонує соціальну, освітню та юридичну підтримку. Крім того, тут проводяться курси чеської мови для дітей і дорослих та репетиторство з різних шкільних предметів. 
🌐 www.p-p-I.cz

InBaze
InBaze надає юридичні, соціальні та психологічні консультації, а також індивідуальну допомогу в межах громадських заходів, курсів чеської мови або організації дозвілля для дітей та молоді. Крім адресної допомоги мігрантам і біженцям, організація створює відкритий і безпечний простір для знайомства людей різних культур. InBaze також може допомогти з усним і письмовим перекладом і супроводжувати вас на зустрічах з представниками державної адміністрації або під час звернення за медичною допомогою.  
🌐 www.inbaze.cz

Slovo 21
Організація Slovo 21 підтримує інтеграцію біженців і мігрантів із третіх країн у чеське суспільство. Вона також підтримує мирне співіснування шляхом проведення різноманітних культурних заходів, надає інформацію та навчає співробітників органів державного управління. Спеціальні програми спрямовані на ромське населення та його інтеграцію в чеське суспільство.  
🌐 www.slovo21.cz