⚖️ Юридична допомога 

Sdružení pro integraci a migraci / Асоціація з інтеграції та міграції (SIMI)

SIMI захищає права та інтереси біженців і мігрантів з 1992 року. Організація надає соціальні, трудові та юридичні консультації біженцям і мігрантам, які проживають у Чеській Республіці. SIMI пропонує допомогу в питаннях житла, охорони здоров’я, освіти, оформлення документів, дозволу на роботу, чеської мови, безоплатного Інтернету та навчання практичних навичок. Крім того, SIMI працює з населенням і спеціалізується на підтримці постраждалих від гендерно зумовленого насильства та трудової експлуатації. 

🌐 www.migrace.com


➕ Інші організації, що пропонують допомогу для біженців та осіб, які шукають притулку:

🔹 Poradna pro integraci / Порадня для інтеграції (PPI) пропонує соціальну, освітню та юридичну підтримку, а також проводяться курси чеської мови для дітей і дорослих та репетиторство з різних шкільних предметів. 
🔹 Fórum pro lidská práva / Форум за права людини займається міжнародними судовими процесами і захистом прав людини, зокрема у сферах надання притулку, імміграції та утримання під вартою. 
🔹 InBaze надає юридичні, соціальні та психологічні консультації, а також індивідуальну допомогу із громадськими заходами, курсами чеської мови або організацією дозвілля дітей та молоді. Окрім того, організація пропонує підтримку з усним і письмовим перекладом, а також може супроводжувати вас на зустрічах з представниками державної адміністрації або під час звернення за медичною допомогою. 
🔹 Diakonie охоплює програми допомоги людям, які шукають безпеку та роботу в Чехії, і допомагає запобігти експлуатації іноземців на ринку праці.