Фінансова допомога


➡️ Яку фінансову допомогу можна отримати?

Дана інформація представлена відповідно до офіційного сайту Міністерства праці та соціальних справ Чеської Республіки (чеською мовою Ministerstvo práce a sociálních věcí – MPSV): https://www.mpsv.cz/web/cz/humanitarni-davka-ua.  

Якщо у Вас виникли питання, Ви можете звернутися на спеціальну лінію Бюро з працевлаштування ЧР за номером 950 180 100, де Вам нададуть інформацію українською мовою або електронною поштою: [email protected]. 

З 1.07.2023 року гуманітарна допомога розглядається як допомога на проживання та одночасно допомога на житло. При цьому враховуються всі доходи та будь-які заощадження. Як і аналогічна допомога громадянам Чехії, гуманітарна допомога залежатиме від прожиткового мінімуму та мінімуму, необхідного для існування. Вразливі особи отримуватимуть більшу допомогу. 

Заява на отримання гуманітарної допомоги подається в електронному вигляді тут: https://davkyuk.mpsv.cz/uk. 

Приблизний розрахунок гуманітарної допомоги: https://www.uradprace.cz/web/uk/orientovna-kalkulacia 


➡️ Чи доступна фінансова допомога дітям з особливими потребами?

Фінансову допомогу українським дітям з особливими потребами надає ЮНІСЕФ у партнерстві з Чеським Червоним Хрестом (CRC) та за погодженням з Міністерством праці та соціальних питань. Більше інформації про програму фінансової допомоги українським дітям-біженцям з інвалідністю з тимчасовим захистом у Чеській Республіці можна знайти ТУТ.