Захист для тих, хто прибуває з України

‼️ Агентство ООН у справах біженців (UNHCR) у Грузії хоче повідомити українських біженців у Грузії про поточну програму грошової допомоги незахищеним біженцям та біженцям з особливими потребами.

🔹UNHCR цим фінансовим внеском доповнює урядову схему допомоги.

🔹Ця допомога UNHCR надається в рамках існуючої програми грошової допомоги біженцям і шукачам притулку з інших країн і базується на тих же критеріях вразливості.

🔹Фінансовою допомогою UNHCR керує наш партнер World Vision Georgia, який також збирає додаткове фінансування, щоб допомогти більшій кількості сімей.

🔹На прохання уряду, UNHCR разом з World Vision Georgia додасть власну фінансову допомогу, встановленої державою для українців (300 ларі на сім’ю + 45 ларі на особу) протягом не менше 2 місяців і виділить 255 ларі на місяць на особу з урахуванням існуючих критеріїв уразливості.

‼️ Усі заявки на отримання фінансової допомоги слід подавати до World Vision Georgia та зв’язуватися за номером +995 577 045645 або +995 577 258479 у робочі дні.

‼️ За додатковими запитаннями, будь ласка, зв’яжіться з нами на гарячу лінію UNHCR з понеділка по п’ятницю в робочі години: + 995 32 2185123Перетин кордону

Поради для тих, хто планує подорож за кордон: Перевірте наявність паспорта або іншого документа, що посвідчує особу. Якщо ви не маєте жодного документа, беріть із собою недіючі або пошкоджені, копії, чи фото документів.

Зважаючи на спрощену процедуру в’їзду в Грузію для громадян України, відсутність будь-яких документів не має стати перешкодою для перетину кордону. Якщо маєте таку можливість, будь ласка, заздалегідь проконсультуйтеся з Департаментом патрульної поліції 📞(032) 241-42-42.

Перетин кордону

Громадяни України можуть в’їхати в Грузію без візи та лишатися в країні протягом 2 повного року.

За більш детальною інформацією завітайте, будь ласка, на веб-сторінку консульства: https://geoconsul.gov.ge/en

Умови для в’їзду в Грузію

В’їзд в Грузію дозволений для всіх, хто тікає від війни в Україні.

Станом на сьогодні в’їзд дозволено і громадянам, які подорожують без дійсного проїзного документа (біометричного паспорта). Якщо ви подорожуєте з дітьми, рекомендовано мати з собою хоча б свідоцтво про народження дитини.

Тим, хто не має діючого паспорта, рекомендовано брати з собою будь-який документ, що посвідчує особу. Проте, навіть відсутність таких документів не є перешкодою для в’їзду громадян України в Грузію. Якщо маєте таку можливість, будь ласка, заздалегідь проконсультуйтеся з Департаментом патрульної поліції 📞 (032) 241-42-42

У випадках перетину кордону дитиною без супроводу наступні кроки мають координуватися компетентним органом у співпраці з поліцією. Дитина вважається такою, що подорожує без супроводу, якщо вона прибула до кордону без документу, що підтверджує законний статус.

В таких випадках, будь ласка, звертайтесь до Дитячої лінії допомоги:📞 111

Після перетину кордону

Після перетину кордону кожен громадянин України має право обрати місто для проживання в Грузії.

Державні і громадські організації можуть надавати гуманітарну та базову матеріальну підтримку за місцем проживання. Будь ласка, перейдіть за посиланням для перегляду доступних послуг: http://www.dopomoga.ge/

!Увага! Інформація щодо доступних послуг зібрана не УВКБ ООН, тому УВКБ ООН не несе відповідальності за її достовірність.

Домашні тварини

Кордон Грузії дозволено перетинати з тваринами навіть без наявного паспорту і документів про вакцинацію. При цьому, домашні тварини мають відповідати наступним критеріям:

 • мають бути здоровими;
 • мають пройти профілактичну вакцинацію, діагностичне обслідування та відповідні процедури;
 • мають супроводжуватись ветеринарним сертифікатом або паспортом тварини.

Міжнародний паспорт для собак та котів має містити таку базову інформацію:

 • дані про тварину (інформація для ідентифікації);
 • дані про власника тварини;
 • адресу проживання;
 • дані про ветеринарні процедури, що проходила домашня тварина (з відповідними датами):
 • дані про щеплення від сказу;
 • дані щодо лікування від екто- та ендопаразитів.

Застереження

Не передавайте нікому свої документи, власність та не користуйтеся неофіційними перевізниками.

Якщо вас залякують, будь ласка, зверніться на цілодобову лінію підтримки жертв торгівлі людьми: 📞: 116 006.


Перебування в Грузії

Перебування в Грузії: Якщо ви громадянин України, ви можете залишатися на території Грузії протягом 3 років. Для того, щоб перебувати на території Грузії довше на легальних підставах, протягом року ви маєте обрати, чи подаватимете заяву на одну із форм проживання, або заяву на отримання притулку.

Заява на отримання притулку

Якщо ви потребуєте притулку (міжнародного захисту), ви маєте право звернутися до будь-якої державної агенції чи оформити письмовий запит на отримання притулку в Грузії на державному кордоні, або у відділі у справах міжнародного захисту Міграційного департаменту Міністерства внутрішніх справ Грузії.

Під час подання заявки на надання притулку ви повинні надати будь-які наявні проїзні документи, наприклад закордонний паспорт. Міністерство зберігає цей документ протягом усього терміну розгляду притулку, навіть після надання статусу.

Після подачі заявки на притулок ви отримаєте грузинське посвідчення особи. Вам заборонено виїжджати за межі Грузії під час процедури надання притулку, за винятком виняткових причин, що рятують життя, і якщо такий дозвіл надано вам Департаментом міграції.

По закінченні процедури оформлення притулку ви отримаєте статус біженця чи гуманітарний статус, або ж вам може бути відмовлено у наданні такого статусу.

Якщо вам надано статус біженця або гуманітарний статус, ви можете запросити проїзний документ, який буде замінювати ваш закордонний паспорт для виїзду за кордон.

Після отримання проїзного документа особи повинні дотримуватися імміграційних правил, таких як отримання візи, якщо це необхідно, залежно від їхнього громадянства, під час поїздки за кордон.

Примітка: Отримання статусу біженця чи гуманітарного статусу не обмежує права на виїзд за кордон, за винятком виїзду до країни походження. Також особа може в будь-який час відкликати заяву про надання притулку або подати заяву про припинення статусу біженця чи гуманітарного статусу. Після подання запиту особі повертають паспорт та інші документи, що посвідчують особу.

Після відкликання клопотання про міжнародний захист шукач притулку може повторно подати клопотання про міжнародний захист, якщо в його заяві є нові обставини, які стали йому відомі після відкликання клопотання про міжнародний захист, і Міністерство зобов’язане надати шукачу притулку доступ до справедливої ​​та ефективної процедури надання притулку.

Департамент – головний державний орган, що відповідає за процедури отримання притулку і реєстрації тих, хто шукає притулку.

Номер телефону: 📞 (+995) 598 08 00 97
Адреса:  Грузія, Тбілісі, вул. Міхеіла Гахокідзе, 16
Приймальні години: Понеділок – П’ятниця/9:00-18:00
Електронна пошта: [email protected]

Більше інформації щодо прав та обов’язків доступно за посиланням:  https://help.unhcr.org/georgia/applying-for-asylum/

Більше інформації щодо законодавчого регулювання питань з надання притулку доступно за посиланням: https://www.refworld.org/cgi-bin/texis/vtx/rwmain/opendocpdf.pdf?reldoc=y&docid=5d00a6c14

Державна фінансова допомога

Постанова Уряду № 1254 «Про заходи соціально-економічної підтримки громадян України та осіб, які мають право на постійне проживання в Україні, які в’їхали на територію Грузії у зв’язку з воєнними діями в Україні», набула чинності 1 серпня. Постанова в першу чергу стосується всіх українських біженців, які розмістилися в готелях, і передбачає фінансову допомогу в розмірі 300 ларі на сім’ю та 45 ларі на особу. Постанова також поширюється на всіх прибулих після 15 липня, яким буде надано екстрену допомогу з розміщенням на 10 днів, і, якщо вони будуть визнані вразливими, біженці отримають такий самий вид фінансової допомоги (300 ларі на сім’ю та 45 ларі на особу). У рамках розширеного Указу всі, хто раніше отримував допомогу від Уряду, продовжуватимуть отримувати допомогу до серпня 2023 року без подальшого переоцінки.

 • Постанова в першу чергу стосується всіх українських біженців, які розмістилися в готелях, і передбачає фінансову допомогу в розмірі 300 ларі на сім’ю та 45 ларі на особу.
 • Постанова також поширюється на всіх прибулих після 15 липня, яким буде надано екстрену допомогу з розміщенням на 10 днів, і, якщо вони будуть визнані вразливими, біженці отримають такий самий вид фінансової допомоги (300 ларі на сім’ю та 45 ларі на особу).
 • Згідно з розширеною Указом, усі, хто раніше отримував допомогу від Уряду, продовжуватимуть отримувати допомогу до листопада 2023 року без подальшого переоцінки.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном «гарячої лінії» 1505 МОЗ.

                      Для оформлення матеріальної допомоги звертайтесь до найближчого відділення Агентство соціального обслуговування.

Робота

Громадяни України мають такий самий доступ до ринку праці, як і громадяни Грузії (за виключенням державних службовців). Вони можуть бути найняті за контрактом, або оформлені за угодою.

Вакансії українською мовою доступні на таких веб-сайтах:

http://www.dopomoga.ge/?category=28

https://jobs.ge/

https://www.hr.ge/

Додатково, будь ласка, проконсультуйтеся з організацією-партнером УВКБ ООН – World Vision Georgia, щоб дізнатися про можливості отримання роботи:

Тел.: 📞(+995) 577045645
Адреса: Грузія, Тбілісі, вул. Жулі Шартава, 67Б
Сторінка у Facebookhttps://www.facebook.com/multiservicecentregeorgia/
Веб-сайтhttps://www.wvi.org/georgia

Охорона здоров’я

Громадян України, які прибули до Грузії з 1 лютого 2022 року по 1 травня 2023 року, долучено до програми охорони здоров’я, що охоплює наступне:

 • Імунізація;
 • Туберкульоз та ВІЛ/СНІД, спеціалізовані ліки включно;
 • Здоров’я матері та дитини, допологовий догляд та скринінг немовлят включно;
 • Психічне здоров’я;
 • Діабет, ліки включно;
 • Діаліз;
 • Лікування пацієнтів з рідкісними захворюваннями та тих, кому показана постійна замісна терапія;
 • Нове лікування від коронавірусу – КОВІД-19, включно з тестуванням, вакцинацією, стаціонарним лікуванням та лікуванням на дому;
 • За направленням – послуги невідкладної допомоги, пологи та екстрена імунізація включно.

Телефонуйте 📞1505 для отримання більш детальної інформації

На додаток до надаваних державою послуг, будь ласка, перейдіть за посиланням аби переглянути список послуг, що надаються приватними організаціями: http://www.dopomoga.ge/?category=23

Школи

Згідно з рішенням Уряду Грузії, внаслідок вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року, школярі, які не мають змоги продовжити отримання загальної освіти в українських школах, і які виявили бажання продовжити освіту в Грузії, будуть зараховані до шкіл за спрощеною процедурою.

Школярі можуть бути зараховані до того класу, в якому вони навчалися у загальноосвітніх закладах України до 24 лютого 2022 року.

На всій території Грузії доступні консультації психологів для дітей шкільного віку з України.

Детальна інформація доступна за телефоном гарячої лінії Міністерства освіти: 📞(995 32) 2 200 220.

Якщо ви потребуєте допомоги в зарахуванні дітей до школи, будь ласка, зверніться до організації-партнера УВКБ ООН – World Vision Georgia:

Тел.: 📞(+995) 577045645
Адреса: Грузія, Тбілісі, вул. Жулі Шартава, 67Б (67b Zhiuli Shartava Str., Tbilisi, Georgia)
Сторінка у Facebookhttps://www.facebook.com/multiservicecentregeorgia/
Веб-сайтhttps://www.wvi.org/georgia

 

КОВІД-19

Уся важлива і актуальна інформація щодо КОВІД-19 та пов’язаних із ним обмежень в Грузії доступна за посиланням: https://stopcov.ge/


Допомога від ГО

➡️ Worl Vision Грузія

 • Багатоцільова грошова допомога; продовольчі ваучери для дітей;
 • кризовий фонд;
 • Центри для дітей та молоді у Тбілісі та Батумі, що надають послуги психосоціальної та неформальної освіти Заходи для дітей та дорослих, включаючи індивідуальні та групові консультації;
 • Індивідуальні консультації з соціальним працівником: оцінка ситуації, що склалася та перенаправлення в державні та недержавні служби соціального захисту;
 • Допомога з отриманням ресурсів для існування/працевлаштуванням: підвищення кваліфікації, пошук роботи;
 • перепідготовка/зміцнення потенціалу кандидатів; Різні соціальні/культурні заходи для біженців та членів громад;
 • Інформаційні сесії з питань сексуального та гендерно-обумовленого насильства, захисту дітей та психічного здоров’я/психосоціального благополуччя;
 • Підтримка з питань освітніх закладів (шкіл, дитячих садків);
 • Підтримка місцевих і центральних органів влади з метою задоволення потреб біженців
 • Надання навчальних матеріалів для школярів.

Адреса: Тбілісі, вул. Жулі Шартава, 67Б; Батумі, вул. Мазніашвілі, 40

Головний офіс: Вул. Узнадзе, 78, Тбілісі

Телефон: 📞 (+995) 577 04 56 45 ; (+995) 577 25 84 79 / 577 25 90 16

Електронна адреса: [email protected] [email protected] 

➡️ Care Caucasus

 • Багатоцільова грошова підтримка
 • Миттєва доставка продуктових та гігієнічних наборів
 • Надання правового захисту та безпеки
 • Програма підтримуючих грантів для НДО/ГО
 • Тренінги та підтримуючі гранти для бізнесу
 • Поширення інформації про наявні послуги для українців у Грузії

Адреса: Тбілісі, вул. Шалва Нутсубідзе, 14Б

Телефон: 📞(+995 ) 592 95 33 01

Електронна адреса: [email protected]

Веб-сторінка: http://care-caucasus.org.ge/

➡️ Жіноча асоціація ВПО “Consent” (IDP Women AssociationConsent“) 

 • Мобільна медична служба для українців, що переселені через війну
 • Табір психосоціальної реабілітації для молоді за межами Тбілісі Профільне навчання для українських жінок
 • Спільно з Фондом економічної освіти Грузії – Організували дитячий клуб та Психологічну лабораторію (Тбілісі)

Адреса: пр-т Цариці Тамари, Тбілісі

Телефон: 📞(+995) 599 57 07 98

Електронна адреса: [email protected]

Веб-сторінка: https://www.idpwa.org/

➡️Червоний Хрест Грузія

 • Гаряча лінія та перенаправлення (безкоштовні послуги для громадян України)
 • Переклад/адаптація/поширення інформаційних та навчальних матеріалів з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки
 • Створення зон, сприятливих для дітей та діяльність, пов’язана з дітьми
 • Інформаційні стійки для громадян України Негайна доставка продуктів харчування та гігієнічних комплектів
 • Тренінги з надання першої допомоги громадянам України Профілактика інфекційних та неінфекційних захворювань
 • Забезпечення доступу громадян України до послуг охорони здоров’я на основі співробітництва з сектором охорони здоров’я, страховим сектором та мобільним медичним підрозділом
 • Товариства Червоного Хреста Грузії Грошова допомога та ваучери

Гаряча лінія: 📞(+995 322) 501 105 (from 10:00 to 18:00)

Електронна адреса: [email protected]

Сторінка у Facebook: GeorgiaRedCross

Веб-сторінка: www.redcross.ge

➡️ ГО “Empathy”

 • Медична та ментальна/психологічна і соціальна підтримка для тимчасово переміщених українців – жертв російської війни
 • Програма кризової допомоги з гарячою лінією
 • Підтримка жертв катувань та жорстокого ставлення, що включає діагностику/проведення експертизи та ведення справи
 • Документування випадків військових злочинів
 • Тренувальні/освітні програми для опекунів

Адреса: 0160, Тбілісі, вул. Канделакі, 23 (23 Kandelaki street, 0160, Tbilisi)

Телефон: 📞 (+995) 599 88 54 28/68

Електронна адреса: [email protected]; [email protected]

➡️ Rights Georgia

 • Юридичні консультації з різних правових питань, що включають міжнародний захист та перетин кордонів;
  вид на проживання; державну допомогу українцям, які мешкають у Грузії; трудові суперечки; договори про оренду;  ґендерне насильство тощо;
 • Забезпечення юридичного представництва в адміністративних органах та судах загальної юрисдикції Грузії.

Адреса: Тбілісі, вул. Акакія Гахокідзе 11а

Гаряча лінія: 📞+995 599 111 405; +995) 555 10 73 00

Електронна адреса: [email protected]

Веб-сторінка: www.rights.ge

➡️ Save the Children International

 • Програма соціальної, емоційної та освітньої підтримки в рамках трьох багатофункціональних просторів для дітей,
  розташованих у Тбілісі, для дітей з України;
 • Дошкільна освіта за українською програмою;
 • Програма післяшкільного та вихідного навчання, що включає психосоціальні та навчальні заходи;
 • Активності для дітей;
 • Психосоціальна підтримка батьків, діти яких відвідують багатофункціональні простори для дітей.

Адреса: Тбілісі, вул. А. Міцкевича, 27Б

Телефон: 📞 (+995 322) 23 25 20

Електронна адреса: [email protected]

Веб-сторінка: https://georgia.savethechildren.net/

➡️ ASB (Спілка Робітничих Самаритян Німеччини)

 • Грошова допомога людям з обмеженими можливостями, людям похилого віку, багатодітним сім’ям та сім’ям з одним батьком
 • Програма підготовки до зими – компенсація на оплату рахунків за комунальні послуги для людей з інвалідністю, людей похилого віку, багатодітних сімей та сімей з одним з батьків
 • Амбулаторні послуги, включаючи догляд вдома через SSK (Асоціація самаритян Грузії)
 • Інформаційна та психологічна підтримка, допомога у вирішенні повсякденних завдань та інтеграції, що надаються мережею традиційних сімейних помічників
 • Довгострокові програми з підтримки інтеграції українських мігрантів у грузинське суспільство (молодь, люди з інвалідністю та люди похилого віку)
 • Програми щодо пом’якшення наслідків гендерного насильства
 • Заходи в ”Happy Integration centers” – Спортивні, освітні та розважальні програми для українських та грузинських дітей у різних регіонах Грузії;
 • Довгострокові заходи щодо підтримки інтеграції біженців з України до грузинського суспільства;
 • Заняття англійською мовою для дітей з України та Грузії; Заняття грузинською мовою для дітей з України;
 • Заняття дзюдо для молоді.

Адреса: улица Віктора Долідзе, 2 поверх, Тбілісі

Телефон: 📞 (+995 322) 29 00 06

Веб-сторінка: www.asb.ge

Електронна адреса: [email protected]

➡️ Асоціація когнітивно-поведінкової терапії Грузії

 • Надання психотерапевтичних послуг громадянам України грузинськими та українськими членами спільноти когнітивно-поведінкової терапії.
 • Постраждалим громадянам України буде надана термінова психотерапевтична допомога віч-на-віч (російською або англійською), чи онлайн рідною мовою.

Телефон: 📞 (+995) 577 13 99 82

Веб-сторінка: https://www.geocbt.ge

Електронна адреса: [email protected]

➡️ Коаліція з раннього розвитку дітей – асоціація громадських організацій

 • Проект присвячено наданню підтримки українським дітям віком від 3 до 18 років та їх батькам, які тимчасово проживають в Тбілісі, Кутаїсі, Батумі, чи Руставі
 • Ми пропонуємо послуги для дітей, які мають потреби у розвиваючих програмах чи психологічній підтримці
 • Логопедична, фізична, арт-терапія, психологічна консультацію та психотерапія

Телефон: 📞 Тбілісі, Руставі: (+995) 568 22 88 55, Батумі: (+995) 599 00 60 09 Кутаїсі: (+995) 568 18 33 66

Веб-сторінка: http://adreuli.ge

➡️ Представництво Данської ради у справах біженців у Грузії

 • Юридичні консультації із загальних правових питань
 • Перенаправлення на інші організації за потреби

Адреса: Тбілісі, вул. Казбегі, 2; Зугдіді, вул. 8 Березня

Телефон:📞 (+995 322) 24 46 88; (+995) 599 97 92 49

Веб-сторінка: www.drc.ngo

Електронна адреса: [email protected]

➡️ Благодійна фундація “Caritas Georgia”

 • Притулок для тимчасового проживання в Тбілісі (Надзаладеві, вул. Маніджаладзе, 59 (Nadzaladevi, Manjgaladze Str. 59) для 20 громадян України із розміщенням максимум на два місяці
 • Щоденні гарячі обіди в їдальні в Caritas Georgia в Тбілісі (для 20 осіб максимум)
 • Готівкова підтримка/ваучери на їжу та гігієнічний персональний догляд (до двох місяців) Залучення українських дітей/молоді до активностей у Молодіжних центрах Caritas у Тбілісі, Кутаїсі та Руставі
 • Підтримка охорони здоров’я – послуги з реабілітації та домашнього догляду

Адреса: Тбілісі, 0183, вул; Бесаріон Зхенті, 45

Телефон: 📞 (+995 322) 21 78 19; 2 25 13 87 (+995) 591 22 97 00  (+995) 591 088 176

Веб-сторінка: www.caritas.ge

Електронна адреса: [email protected]

➡️ Baltic to Black See Alliance – Грузія Відкритий рух Ghia

 • Тренінги (комунікаційні навички, просування, продажі, ремесло, збір коштів (фандрейзинг)
 • Психологічне виховання (інфографіка, онлайн та офлайн бесіди та вебінари)
 • Сприяння зайнятості громадян України (через мистецькі та креативні заходи)

Телефон: 📞 (+995) 599 50 24 46

Веб-сторінка: www.bbsa.ge

Електронна адреса: [email protected]

➡️ Грузинський Центр психологічної та медичної реабілітації жертв катувань

 • Надання психологічної та медичної підтримки всім українським біженцям в Грузії
 • Консультація з соціальним працівником і психологом
 • Направлення до клінік для додаткових обстежень
 • Направлення до партнерських юридичних організацій
 • Психосоціальний супровід першої допомоги від мобільної команди GCRT для українців
 • Сесії групової терапії та психосоціальні активності для дітей (розвиток здорових навичок для подолання наслідків травм; медитаційні практики, активності, пов’язані з емоційною безпекою для тих, хто пережив травму)
 • Медична та психологічна судово-медична експертиза
 • Гаряча лінія

Адреса: Тбілісі, 0179, вул. В. Анджапарідзе, 9

Телефон: 📞 (+995 322) 22 06 89; (+995) 577 12 68 68; 577 22 68 68

Веб-сторінка: www.gcrt.ge

Електронна адреса: [email protected]

➡️ Unite Together

 • Багатоцільова грошова допомога
 • Програма субсидування проживання
 • Інформаційно-дослідницька діяльність
 • Спортивно-розвиваючі програми для дітей

Адреса: Тбілісі, ул. Пекіні 34

Телефон: 📞(+995) 551 14 63 64

Веб-сторінка: https://www.facebook.com/UniteTogetherForUkraine

Електронна адреса: [email protected]

➡️ NGO Bridge Innovation and Development (ГО Міст Інновацій та Розвитку)

 • Надання робочих місць із можливістю проживання в Ахметі, село Алаверди
 • Надання офісних приміщень для різноманітних активностей

Адреса: Тбілісі, тупік Маріка Бараташвілі, 8

Телефон:📞 (+995) 591 11 19 77; (+995) 599 94 65 66

Веб-сторінка: http://www.bridge.org.ge/

Електронна адреса: [email protected]; [email protected]

➡️ Національна мережа організацій громадянського суспільства (NCCE)

 • Активності для суспільної інтеграції в Батумі
 • Інформаційні сесії щодо гендерно зумовленого насильства в Батумі
 • Курси з грузинської мови для дітей та дорослих у Батумі
 • Арт-терапія для дітей та дорослих у Батумі
 • Культурно-освітні активності в Батумі
 • Адвокаційні зустрічі в Мерії Батумі

Адреса: Батумі, вул. 26 Травня

Телефон:📞 (+995) 596 10 91 10

Електронна адреса: [email protected]

➡️ Консультаційний центр для жінок “Sakhli”

 • Консультації та допомогf в галузі психологічного та психічного здоров’я, у тому числі пов’язані з гендерним насильством; очно та по телефону, онлайн для дорослих та дітей
 • Групові сесії для дітей та дорослих

Адреса: Тбілісі, 0179, вул. Ш. Гамбашидзе, 3

Телефон:📞(+995 322) 98 90 80;  (+995) 593 24 26 98

Веб-сторінка: http://www.sakhli.org

Електронна адреса: [email protected]

➡️ Міжнародний комітет Червоного Хреста

 • Послуги з виявлення, відновлення та підтримки сімейних зв’язків, втрачених внаслідок збройного конфлікту

Адреса: Тбілісі, вул. Іло Мосашвілі 24

Телефон:📞 (+995 32) 2 35 55 10

Електронна адреса: [email protected]

➡️ People in Need (PIN)

 • Тимчасовий притулок, допомога у підготовці до зими для дітей, молоді та батьків;
 • Багатоцільова грошова допомога, фінансова допомога для оренди та на медичні потреби для дітей, молоді та батьків;
 • Центри для дітей та молоді в Руставі, Зугдіді та Поті;
 • Сеанси групової терапії та психосоціальні заходи для дітей;
 • Різні соціальні/культурні заходи для українців та членів спільноти;
 • Підтримка освітніх закладів (школи в Батумі (3), Чакві, Кобулеті, Руставі та Тбілісі).

Адреса:  вул. Давида Тавхелідзе, 1

Телефон:📞 (+995) 591 80 05 78

Електронна адреса: [email protected]

Веб-сторінка: https://georgia.peopleinneed.net/en/

➡️ Український дім у Тбілісі

Український дім було створено у вересні 2023 року за підтримки уряду Німеччини через Програму розвитку ООН (ПРООН).

Український дім у Тбілісі:

 • Служить громадським центром для надання соціально-економічної інтеграції та допомоги у розбудові стійкості українським громадянам, які проживають у Грузії;
 • Надає спільний офіс та простір для проведення заходів для членів громади, організацій та груп, які підтримують громадян України в Грузії;
 • Діє як інформаційний центр соціально-економічних послуг для українців, які втекли від війни до Грузії, та надає направлення за потреби.

Адреса: вулиця Михайла Джавахішвілі (колишня Елбакідзе), 8, Тбілісі
Гаряча лінія: 📞 (+995) 593 75 03 49
Пошта: [email protected]


Пункти гуманітарної допомоги

Choose to Help

Одяг, ліки, предмети гігієни, продукти харчування

Адреса:Вулиця Алекси Мачаваріані 1 (Найближче метро – Руставелі)

Робочі дні: понеділок п’ятниця, 12:00-19:00

Телефон:+995 591040225

Emigration for Action

Ліки та консультації з питань охорони здоров’я

Адреса:Вулиця Санкт-Петербурзька 7

Телефон:+995 551 189 441

Твоя Україна

Одяг, взуття, іграшки, продукти харчування та дитяче харчування, засоби гігієни, медикаменти. також надається інформаційна підтримка та, крім того, ресурси для надання психологічної підтримки біженцям.

Адреса:Авлабарі, Собор Святої Трійці (Самеба), цокольний поверх

Робочі дні: понеділок, середа, четвер з 11:00 до 16:00.

Телефон:+995 599 567 143

Telegram: https://t.me/tvoiaukraina

Volunteers Tbilisi

Одяг, засоби гігієни, ліки

Адреса:Вулиця Бочорма 29, 10 хвилин пішки від метро «300 арагвелі»

Робочі години:15:00-19:00

Телефон:+995 322 885 033


Я хочу дістатися країни ЄС

Ви можете скористатися авіасполученням із Грузії. В Грузії працюють 3 міжнародні аеропорти:

Консульства та посольства в Грузії

Огляд контактної інформації консульств та посольств в Грузії доступний за посиланням:  https://mfa.gov.ge/getattachment/MainNav/EmbassiesRepresentations/ForeignEmbassiesMissionsGeorgia/DIPLOMATIC-LIST_31-01-22.pdf.aspx


Важливі посилання


Важливі контакти

в екстрених ситуаціях

📞 112

Служба 112 безкоштовна та об’єднує різні організації з надання допомоги в Грузії, а саме: патрульна поліція, пожежна та рятувальна служби, медичні послуги.

Представництво УВКБ ООН в Грузії

Адреса: Грузія, Тбілісі, пр-т Олександра Казбегі, 2А (2a Aleksandre Kazbegi Ave. Tbilisi Georgia)

Телефон: 📞+995 32 2185123

Електронна адреса: [email protected]

Посольство України в Грузії

Адреса: Грузія, Тбілісі, пр-т І. Чавчавадзе, 76Г (76g I.Chavchavadze Ave.,Tbilisi Georgia)

Телефон: 📞+810-99532-311161 / +810-99532-311454

Відділ у справах міжнародного захисту Міграційного департаменту Міністерства внутрішніх справ Грузії

Адреса:  Грузія, Тбілісі, вул. Міхеїла Гахокідзе, 16 (16, Mikheil Gakhokidze Street, Tbilisi, Georgia)

Телефон: 📞(+995) 598 08 00 97


Інформаційні брошури

Інформаційна листівка про недержавні огранізації, що надають допомогу громадянам України в Грузії

Інформаційний буклет про послуги та допомогу для українських дітей у Грузії

Інформаційна брошура про отримання статусу біженця

Брошура щодо доступу до медичних послуг для шукачів притулку, біженців та осіб, які мають гуманітарний статус

Інформаційна брошура для жінок, які постраждали від насильства

Запитання, які часто ставлять щодо освіти