Водіння та реєстрація транспортних засобів в Іспанії

Українське водійське посвідчення

Головне управління дорожнього руху Іспанії повідомляє, що, якщо вам надано тимчасовий захист і у вас є дійсне водійське посвідчення, видане українською владою, то воно буде автоматично визнаним на території Європейського Союзу, тобто не має потреби у жодній процедурі і буде дійсним до тих пір, поки триватиме ваш тимчасовий захист. Майте на увазі, що ви повинні досягти необхідного віку в Іспанії (від 18 років)  для того, щоб їзди автомобілем.

Якщо ви вирішите змінити (обміняти) українське водійське посвідчення на іспанське, вам доведеться записатися на прийом за безкоштовним номером телефону 060 або на сайті  управління www.dgt.es. Не обов’язково пред’являти присяжний переклад або міжнародне водійське посвідчення. Для здійснення обміну водійського посвідчення потрібно сплатити збір. Перевірка посвідчення буде необхідною для того, щоб оформити обмін.

Ви можете знайти більше інформації (іспанською мовою) за ланкою Обмін водійського посвідчення з третіх країн згідно угоди (dgt.gob.es)

Автомобілі з українськими номерними знаками

Якщо у вас є власний транспортний засіб з українською реєстрацією, у вас є термін 213 днів (183 + 30) з дати постанови про надання тимчасового захисту для зміни української реєстрації на іспанську. Більш детальну інформацію про процедуру ви можете знайти за наступною ланкою:

Ви можете дізнатися більше в офісах Головного управління дорожнього руху або якщо у вас є фінансова спроможність, доцільно звернутися до агентства з питань дорожнього руху та транспорту, щоб проконсультуватись та отримати спеціалізовану підтримку. Знайти офіційне адміністративне агентство ви можна за наступною ланкою: http://registro-gestores.org/