Житло та проживання

ADRA
Міжнародна гуманітарна організація, що діє більш ніж у 130 країнах світу, надає допомогу більш ніж у 50 містах Чехії. ADRA надає гуманітарну та матеріальну допомогу людям, які її потребують. ADRA надає допомогу у волонтерстві, натуральних і гуманітарних пожертвувань, харчування, освіти та охорони здоров’я.
🌐 www.adra.cz

Charita Czech Republic
Пропонує допомогу в надзвичайних ситуаціях у Чехії та за кордоном. Має широку мережу соціальних і медичних служб, забезпечує співпрацю в галузі розвитку та має загальнонаціональне охоплення. Charita в Чехії надає соціальні консультації, гуманітарні пожертви в натуральній формі, харчування, соціальні та медичні послуги людям, які опинилися в скрутній життєвій ситуації або в надзвичайних обставинах. Вона також полегшує життя інвалідам, тяжкохворим або бездомним, постраждалим від насильства в сім’ї та іноземцям, які проживають як у Чехії, так і за кордоном.
🌐 www.charita.cz

Dignity Restoring Hope
Некомерційна організація, яка надає практичну, матеріальну та емоційну допомогу та підтримку в Чехії людям, які були змушені покинути свої домівки через війну, терор або переслідування. Dignity Restoring Hope допомагає у пошуку шкіл для дітей, усному та письмовому перекладах, надає соціальні консультації, житло та допомагає з медичними потребами. 
🌐 www.dignityrh.org