Захист дітей 

Centrum Locika
Centrum Locika – некомерційна організація, що надає допомогу дітям, які зазнали насильства в сім’ї, як безпосереднім постраждалим, так і свідкам, через кризове втручання і консультування.
🌐 www.centrumlocika.cz

Acorus
Acorus – некомерційна організація, що надає кризову допомогу, підтримує цілодобову лінію довіри, де можна отримати інформаційну підтримку, консультацію, психологічну стабілізацію. Організація також підтримує дитячий центр, де надається спеціалізована допомога дітям, які пережили насильство. 
🌐 www.acorus.cz

SOS dětské vesničky/SOS Дитячі Містечка
SOS Дитячі Містечка – некомерційна організація, що допомагає дітям, підліткам та їхнім сім’ям, які перебувають у небезпеці. Діяльність організації спрямована на психосоціальне консультування, підтримує роботу кризового центру, громадського центру, надає матеріальну підтримку сімей з проблемами.  
🌐 www.sos-vesnicky.cz

OSPOD (Odbor sociálně-právní ochrany dětí/Authority for Social and Legal Protection of Children)
OSPOD – це державний орган, що забезпечує соціальний і правовий захист дітей при Міністерстві праці та соціальних справ (MoLSA).
🌐 www.mpsv.cz

Kancelář veřejného ochránce práv/Офіс Омбудсмену (KVOP)
Омбудсмен (офіційно – Громадський захисник прав) – це державний орган, що захищає людей, у тому числі дітей, молодь, від поведінки влади та інших установ, якщо така поведінка суперечить закону, не відповідає принципам демократичної правової держави або в разі, якщо вона не відповідає принципам демократичної правової держави.
🌐 www.ochrance.cz/en

Портал OSPOD
Портал створений некомерційною організацією. Тут зібрана різноманітна інформація щодо платформ та організацій що займаються питаннями прав і захисту дітей.
🌐 www.ospod.cz