Житло та проживання

Вам потрібне тимчасове житло в Румунії, але у вас виникли труднощі з пошуком місця для проживання?

“Un Acoperiș” – це рішення для пошуку житла для допомоги біженцям, які прибувають до Румунії і потребують негайної допомоги.
Платформа реєструє запити про допомогу від біженців або організацій, які пропонують їм підтримку у визначенні перевіреного житла на території, щоб зменшити ризики, з якими стикаються вразливі групи населення.
Доступ до неї тут: https://unacoperis.ro/ro

З 1 травня уряд Румунії змінив програму 50/20 і пропонує нову програму підтримки українців, які проживають в Румунії. Ця програма передбачає надання одноразової грошової допомоги на оплату проживання та харчування в Румунії для тих, хто прибуває з України.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки біженці з України, які мають тимчасовий захист, мають право на участь у цій програмі.

Ви можете дізнатися більше інформації на сайті DSU тут:

Перший місяць: http://www.dsu.mai.gov.ro/informatii-despre-programul-de-suport-pentru-cazare-si-integrare-prima-luna/

Другий місяць: http://www.dsu.mai.gov.ro/programul-de-suport-pentru-cazare-si-integrare-ucraina%ef%bf%bc-luna-a-2-a-%ef%bf%bc/  

Інфо-інструмент DSU для успішного проходження процедури реєстрації на програму: http://www.dsu.mai.gov.ro/clarificari-pentru-implementarea-noului-program-de-suport-pentru-cazare-si-integrare-ucraina