Ярмарок вакансій, освіти та підприємництва у Гдині (21.05.2024)

Запрошуємо на Ярмарок вакансій, освіти та підприємництва, який відбудеться 21 травня 2024 у Гдині (Polsat Plus Arena Gdynia, з 10:00 до 13:00).
Під час ярмарку компанії з різних секторів, представники державних установ, фондів, середніх та вищих навчальних закладів представлять доступні пропозиції та форми підтримки. Захід дає можливість дізнатися про актуальні тенденції на динамічному ринку праці.
У Зоні іноземця кожен, кого цікавлять теми легального перебування та роботи іноземців у Польщі, зможе поспілкуватися з працівниками Закладу соціального страхування (ZUS), Регіональної інспекції праці, Прикордонної служби, Податкової інспекції та Повітового управління праці у Гдині. У ярмарку також візьмуть участь представники Карітасу, Центру підтримки іммігрантів та іммігранток (CWII), Асоціації OVUM.
Агентство ООН у справах біженців (UNHCR), забезпечить переклад українською та англійською мовами, а також кар’єрні консультації українською.
Захід відкритий для всіх – запрошуються всі, хто шукає працевлаштування або замислюється про зміну професії. Участь у ярмарку безплатна.

Де: Polsat Plus Arena Gdynia (вул. Казімєжа Гурського 8, Гдиня)
Коли: 21.05.2024, з 10:00 до 13:00.