Ласкаво просимо

UNHCR Hungary - Допомога для біженців та шукачів притулку

УВКБ ООН, Агентство ООН у справах біженців, створило цей веб-сайт для біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства.Якщо Ви приїхали з України, то можете подати заяву на отримання Статусу Тимчасового Захисту. Ви можете зробити це в пунктах обслуговування клієнтів у Будапешті, Дебрецені, Ніредьхаза або Мішкольц. Натисніть тут для отримання додаткової інформації та контактних адрес та тут для огляду того, що таке Тимчасовий Захист.

Якщо Ви приїхали з України, то Вам можуть надати допомогу наступні організації: УВКБ ООН, місцеві та міжнародні організації та члени Комісії з Благодійності. Натисніть тут, щоб отримати додаткову інформацію. Ви можете зв’язатися з УВКБ ООН в Угорщині за такими адресами: Електронна пошта: [email protected]

Якщо ви шукаєте інформацію про подорожі до 🇪🇺 Європейського Союзу 🇪🇺 та як можна перебувати в різних країнах, ви можете ознайомитися з цим веб-сайтом.

Якщо ви шукаєте інформацію про США, Канаду, Великобританію та інші країни за межами Європейського Союзу, ви можете знайти інші джерела інформації тут.

🛑 Якщо ви вважаєте, що вам чи комусь із ваших знайомих загрожує торгівля людьми або вивезення кудись проти їхньої волі на роботу чи інші цілі, ви можете зателефонувати за європейським номером екстреної допомоги 112 або переглянути цей список, щоб отримати інформацію про гарячі лінії, на які можна звертатися у країні у якій ви перебуваєте. 🛑

Знайдіть інформацію про:

➡️ Де знайти допомогу та інформацію
➡️ Як шукати притулку в Угорщині
➡️ Проживання в Угорщині
➡️ Питання безгромадянства
➡️ Возз’єднання сім’ї
➡️ УВКБ ООН в Угорщині
➡️ Повідомити про неналежну поведінку, пов’язану з УВКБ ООН

Це не повний список доступної підтримки, і хоча не гарантується, що підтримку завжди можна буде надати, організації зроблять все можливе, щоб допомогти вам.


>>> Виберіть іншу країну на нашій домашній сторінці довідки