Ласкаво просимо!

UNHCR Hungary - Допомога для біженців та шукачів притулку

УВКБ ООН, Агентство ООН у справах біженців, створили цей веб-сайт для біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства.

У разі термінової необхідності: служби невідкладної допомоги – безкоштовні номери екстреного виклику:

▸ Загальний номер служби невідкладної допомоги: 112
▸ Швидка медична допомога: 104
▸ Поліція: 107
▸ Пожежна служба: 105

Ви рятуєтесь від війни в Україні?

Якщо Ви прибуваєте з України, Ви можете мати право на Тимчасовий Захист. Натисніть тут, щоб дізнатися більше про Тимчасовий Захист і як подати заяву на отримання цього статусу. Якщо Вам менше 18 років, Ви можете знайти важливу інформацію тут.

Щоб отримати інформацію про виїзд з України, натисніть тут. Зверніть увагу, що УВКБ ООН в Угорщині не може  надавати консультації щодо законодавства України та дій українських органів влади

Захист новоприбулих з України: якщо Ви прибуваєте з України, Вам можуть надати допомогу: Організації-члени Благодійної ради, УВКБ ООН, місцеві та міжнародні організації. Натисніть тут, щоб отримати більш детальну інформацію. Інформаційні матеріали, надані управлінням з надання притулку Угорщини, можна знайти на його офіційному сайті угорською, англійською та українською мовами.

Ви також можете отримати додаткову інформацію про прибуття в Угорщину, послуги та інші ключові питання в нашому чат-боті WhatsApp. Перейдіть за цим посиланням, щоб розпочати спілкування в чаті з автоматизованою службою, або надішліть «Hello» на номер +36 1 445 3676. Ви також можете слідкувати за оновленнями УВКБ ООН в Угорщині в Telegram. Ви можете скористатися безкоштовною лінією допомоги біженцям УВКБ ООН: 0680984583 (з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00), а також сконтактувати з УВКБ ООН в Угорщині за такою електронною адресою: [email protected]. Ви також можете зв’язатися з УВКБ ООН в Угорщині на Facebook.

Якщо Ви шукаєте інформацію про подорожі до Європейського Союзу та як можна перебувати в різних країнах, Ви можете ознайомитися з цим веб-сайтом.

Якщо Ви шукаєте інформацію стосовно США, Канади, Великої Британії та інших країн за межами Європейського Союзу, Ви можете знайти інші джерела інформації тут.

Це не вичерпний перелік доступних джерел підтримки, і хоча не гарантується, що підтримка завжди може бути надана, організації зроблять все можливе, щоб Вам допомогти.

🛑 Якщо Ви вважаєте, що Вам або комусь із Ваших знайомих загрожує небезпека стати жертвою торгівлі людьми або бути доставленими кудись проти їхньої волі на роботу чи з іншими цілями, Ви можете зателефонувати за європейським номером екстреної допомоги 112. 🛑


Ви біженець, шукач притулку чи особа без громадянства в Угорщині та прибуваєте не з України?

Перегляньте наведені нижче сторінки для отримання інформації.

➡️ Де знайти допомогу та інформацію?

➡️ Як шукати притулку в Угорщині?

➡️ Проживання в Угорщині

➡️ Питання безгромадянства

➡️ Возз’єднання сім’ї

Шукаєте інформацію про УВКБ ООН в Угорщині або хотіли б повідомити про неналежну поведінку?

➡️ Про УВКБ ООН в Угорщині

➡️ Веб-сайт УВКБ ООН в Угорщині

➡️ Веб-сайт УВКБ ООН у Центральній Європі

➡️ Відгуки про та коментарі для УВКБ ООН

➡️ Повідомити про сексуальну експлуатацію та насильство


>>> Виберіть іншу країну на нашій домашній сторінці довідки