Працевлаштування

Якщо ви подали заяву або отримали статус тимчасового захисту, або маєте статус біженця чи додатковий захист, ви маєте такі ж права, як і угорці щодо працевлаштування (за винятком роботи в державному секторі та робіт, які вимагають угорського громадянства). Важливо, що вам не потрібен окремий дозвіл на роботу.

Якщо вам потрібна порада щодо того, як і де шукати роботу, писати заявки, резюме та мотиваційні листи, а також якщо вам потрібна консультація з питань трудових прав і законодавства, питань зайнятості та безробіття та різних організацій, зверніться до вказаних нижче організації.

Асоціація Менедек

Асоціація “Менедек” розпочала проект “Безпечне працевлаштування в Угорщині”(SAFEmployment Hungary), щоб допомогти людям, які тікають від війни в Україні та працюють в Угорщині. Працівники з числа біженців або мігрантів особливо наражаються на небезпеку експлуатації з боку роботодавця, оскільки вони мають лише обмежену інформацію про місцеві умови, борються з мовним бар’єром, а їхнє правове та фінансове становище може бути невизначеним.

У рамках проекту “Менедек” прагне допомогти людям, які тікають від війни в Україні та працюють в Угорщині. Вони хочуть зробити це двома способами:

За допомогою широкої інформаційної кампанії чотирма мовами (угорською, англійською, українською, російською) “Менедек” хоче донести до людей найважливішу інформацію про права, які вони мають як працівники, а також про те, як розпізнати експлуатацію.

Тим, хто став жертвою експлуатації або піддається їй, “Менедек” надає комплексну допомогу завдяки роботі кваліфікованих соціальних працівників.

Окрім працівників, “Менедек” також приділяє особливу увагу роботодавцям, проводячи семінари, на яких вони можуть отримати знання про те, як ефективно і без експлуатації працевлаштовувати працівників з-за кордону.

Частиною проекту є запровадження безкоштовного номеру, за яким жертви трудової експлуатації можуть зв’язатися з “Менедек” і попросити про допомогу: +36 20 273 32 80.

У співпраці з Менедек ІКЕА реалізує в Угорщині трирічний проект, спрямований на підтримку осіб, які мають міжнародний захист, і допомагає біженцям знайти роботу.

Будь ласка, знайдіть більше інформації на  веб-сайті Асоціації Менедек англійською мовою або за цією електронною адресою: [email protected];

Асоціація Next Step

Асоціація Next Step пропонує безкоштовне та недороге навчання навичкам, які допомагають людям розширити можливості працевлаштування та досягти більшого професійного успіху. Будь ласка, знайдіть більше інформації на їхньому веб-сайті англійською мовою. Для отримання повної інформації про поточні та майбутні курси, будь ласка, зв’яжіться з ними за цією електронною адресою: [email protected].

Благодійний фонд “Калунба”

Благодійний фонд “Калунба” допомагає тим, хто цього потребує, де б вони не перебували на своєму освітньому шляху, отримувати уроки угорської мови, продовжувати освіту та проходити професійну підготовку, щоб бути більш конкурентоспроможними на ринку праці. Будь ласка, знайдіть більше інформації на їхній сторінці у Facebook або зв’яжіться з ними за адресою: [email protected].

Пошук роботи

Нижче ви знайдете угорські веб-сайти з пошуку роботи.

Звертаємо Вашу увагу, що УВКБ ООН не несе відповідальності за зміст, достовірність і безпеку оголошень про вакансії на цих сайтах, тому завжди вживайте запобіжних заходів, відповідаючи на оголошення про роботу і вступаючи в трудові відносини. У разі виникнення сумнівів, будь ласка, зв’яжіться з нами (гаряча лінія для біженців, безкоштовно: +3680284583; електронна пошта: [email protected]) або з Асоціацією “Менедек” (контактна інформація вказана вище).

ProfessionПрацевлаштування громадян, які прибули з України, Робота для українців

JoblineРобота для українців