Повідомлення про конфіденційність

Хто ми?

УВКБ ООН (англійською UNHCR) — це агентство ООН у справах біженців, яке допомагає біженцям у надзвичайних ситуаціях і захищає їх від примусового повернення на батьківщину. УВКБ ООН допомагає уряду Польщі надавати гуманітарну допомогу біженцям з України, та координувати надання допомоги між різними неурядовими організаціями та постачальниками послуг.

УВКБ ООН збирає Ваші персональні дані з причин, описаних нижче. CRS та її партнер Карітас діють від імені УВКБ ООН під час збору та використання Ваших персональних даних з причин, які ми пояснимо.

Чому ми збираємо Ваші персональні дані?

Персональні дані збиратимуться, щоб дати можливість УВКБ ООН виконувати свій мандат. Наше завдання – допомагати біженцям. Ваші персональні дані будуть використані для надання вам допомоги. Цей процес називається реєстрацією на допомогу і є окремим від того, коли польський уряд збирає ваші персональні дані.

УВКБ ООН використовує інформацію, зібрану під час реєстрації для надання допомоги, щоб визначити, які особи потребують допомоги та якого типу, а також відслідковувати, хто отримав допомогу, час і місце, де була отримана допомога.

Який тип персональних даних нам потрібен і як ми збираємося їх використовувати?

УВКБ ООН знадобляться персональні дані про Вас, у тому числі Ваші

 1. біографічні дані (такі як повне ім’я, дата народження, національність, склад сім’ї),
 2. необхідну інформацію про будь-які конкретні потреби (наприклад, стан здоров’я, склад сім’ї, особливі потреби), щоб забезпечити більш цільову допомогу та підтримку,
 3. фото та відбитки пальців для ідентифікації особи та запобігання надання допомоги не тій особі,
 4. контактну інформацію (наприклад, адресу та номер телефону), щоб мати можливість зв’язатися з Вами та надати допомогу через мобільні служби.

Ваші персональні дані будуть зберігатися протягом усього періоду надання Вам грошової допомоги. Проте ми можемо зберігати Ваші персональні дані довше, якщо Вам надається довгостроковий захист, а також за необхідності надати звіт про надану допомогу.

Ваші персональні дані оброблятимуться конфіденційно, і доступ до них отримають лише ті, хто авторизовані на роботу з ними.

Хто матиме доступ до Ваших даних?

Якщо необхідно надати та координувати допомогу, Ваші персональні дані, крім відбитків пальців, можуть бути надані:

 • CRS та її партнеру, CARITAS, які збирають та використовують Ваші персональні дані від імені УВКБ ООН;
 • Santander Bank Polska як постачальнику фінансових послуг для надання грошової допомоги;
 • Іншим гуманітарним неурядовим організаціям (НУО) в Польщі, які надають допомогу біженцям

Зверніть увагу, що Ваші відбитки пальців не будуть передані нікому. За жодних обставин ми не надамо Ваші персональні дані уряду України чи будь-якому іншому органу, крім зазначених вище, без Вашої згоди.

Що вам ще потрібно знати?

Ми намагатимемося надати Вам відповідну допомогу на основі отриманої від Вас інформації. Тому важливо надати точні дані. Якщо інформація не є точною, це може негативно вплинути на надання допомоги та послуги і навіть призвести до їх припинення.

Рішення про те, чи маєте Ви право на допомогу, буде прийнято завдяки втручанню персоналу УВКБ ООН та/або персоналу партнерів.

Які у Вас права?

Ви маєте право на доступ до своїх персональних даних та відповідної інформації щодо того, як ми їх використовуємо. Ви маєте право виправляти або оновлювати свої персональні дані. За певних умов Ви маєте право попросити нас видалити Ваші персональні дані. Ви маєте право в будь-який час вимагати припинення використання нами Ваших персональних даних на підставах, що стосуються Вашої конкретної ситуації. Зауважте, що Ви можете скористатися своїми правами, зв’язавшись з нами через канали, наведені нижче, а також звернувшись до співробітників відділу реєстрації.

Зверніть увагу, що Ваші персональні дані необхідні для координації надання допомоги. Проте, у разі Вашої відмови від реєстрації і/ або  від зберігання Ваших персональних даних, на жаль, Ви не зможете отримати грошову допомогу, яку надають УВКБ ООН та гуманітарні неурядові організації.

Як Ви можете зв’язатися з нами?

Якщо у Вас виникли запитання щодо того, як ми збираємо та використовуємо Ваші персональні дані, або якщо Ви хочете подати запит або скаргу щодо використання нами Ваших персональних даних, Ви можете зробити це наступним чином:

 • звернутися до співробітників відділу реєстрації під час співбесіди
 • надіслати електронного листа на адресу: [email protected]
 • надіслати листа поштою на адресу:
  UNHCR
  Przemysłowa 30,
  00-450 Warszawa

Читайте також: