Повідомлення про конфіденційність

Хто ми?

УВКБ ООН — це агентство ООН у справах біженців, яке допомагає біженцям у надзвичайних ситуаціях і захищає біженців від примусового повернення на батьківщину. УВКБ ООН допомагає уряду Польщі надавати гуманітарну допомогу біженцям з України, та координувати надання допомоги між різними неурядовими організаціями та постачальниками послуг.

УВКБ ООН збирає та використовуватиме ваші персональні дані з причин, описаних нижче. CRS та її партнер Карітас діють від імені УВКБ ООН під час збору та використання ваших персональних даних з причин, які ми пояснимо.

Чому ми збираємо ваші персональні дані?

Персональні дані збиратимуться, щоб дати можливість УВКБ ООН виконувати свій мандат. Наше завдання – допомагати біженцям. Ваші персональні дані будуть використані для надання вам допомоги. Цей процес називається реєстрацією на допомогу і є окремим від того, коли польський уряд збирає ваші персональні дані.

УВКБ ООН використовує інформацію, зібрану під час реєстрації для допомоги, щоб визначити, які особи потребують допомоги та тип допомоги, а також знати, хто отримав допомогу, час і місце, де була отримана допомога.

Який тип персональних даних нам потрібен і як ми збираємося їх використовувати?

УВКБ ООН знадобляться персональні дані про вас, у тому числі ваші

 1. біографічні дані (такі як повне ім’я, дата народження, національність, склад сім’ї),
 2. необхідну інформацію про будь-які конкретні потреби (наприклад, стан здоров’я), які можуть знадобитися вам або членам вашої сім’ї, щоб забезпечити більш цільову допомогу та підтримку,
 3. фото та відбитки пальців для ідентифікації та надання допомоги,
 4. контактну інформацію (наприклад, адресу та номер телефону), щоб мати можливість зв’язатися з вами та надати допомогу через мобільні служби.

Ваші персональні дані зберігатимуться стільки, скільки буде потрібно для надання вам грошової допомоги. Ми можемо зберігати ваші персональні дані довше, якщо ми надаємо вам довгостроковий захист і допомогу, або щоб мати змогу продемонструвати відповідальність за наші дії, коли це необхідно.

Ваші персональні дані оброблятимуться конфіденційно, і доступ до них отримають лише ті, кому необхідно їх побачити.

Хто матиме доступ до ваших даних?

Якщо необхідно надати та координувати допомогу, ваші персональні дані, крім ваших відбитків пальців, можуть бути надані:

 • CRS та її партнер, CARITAS, які збирають та використовують ваші персональні дані від імені УВКБ ООН
 • Santander Bank Polska як постачальник фінансових послуг для надання грошової допомоги
 • Інші гуманітарні НУО в Польщі, які надають допомогу біженцям

Зверніть увагу, що ваші відбитки пальців не будуть передані нікому. За жодних обставин ми не надамо ваші персональні дані уряду України чи будь-якому іншому органу, крім зазначених вище, без вашої згоди.

Що вам ще потрібно знати?

Ми намагатимемося надати вам відповідну допомогу на основі інформації, яку ви нам надаєте. Тому важливо надати точні дані. Якщо інформація, яку ви надаєте, не є точною, наскільки вам відомо, це може негативно вплинути і навіть привести до припинення до вашого доступу до допомоги та послуг.

Рішення про те, чи маєте ви право на допомогу, буде прийнято завдяки втручанню персоналу УВКБ ООН та/або партнерського персоналу.

Які у вас права?

Ви маєте право на доступ до своїх персональних даних та відповідної інформації щодо того, як ми їх використовуємо. Ви маєте право виправляти або оновлювати свої персональні дані. За певних умов ви маєте право попросити нас видалити ваші персональні дані. Ви маєте право в будь-який час вимагати припинення використання нами ваших персональних даних на підставах, що стосуються вашої конкретної ситуації. Зауважте, що ви можете скористатися своїми правами, зв’язавшись з нами через канали, наведені нижче, а також звернувшись до співробітників відділу реєстрації з запитаннями.

Зверніть увагу, що ваші персональні дані необхідні для координації надання допомоги. Таким чином, якщо ви вирішите відмовитися від реєстрації або заперечити проти подальшого використання нами ваших особистих даних, ви не зможете отримати екстреної грошової допомоги, і це також може вплинути на допомогу, яку надають УВКБ ООН та гуманітарні НУО.

Як ви можете зв’язатися з нами?

Якщо у вас виникли запитання щодо того, як ми збираємо та використовуємо ваші персональні дані, або якщо ви хочете подати запит або подати скаргу щодо використання нами ваших персональних даних, ви можете зробити наступним шляхом:

 • звернутися до співробітників відділу реєстрації під час співбесіди
 • надіслати електронного листа на адресу: [email protected]
 • подати листа на таку адресу:
  УВКБ ООН
  Перемислова 30,
  00-450 Варшава