Для осіб, які перебувають в Україні

Для осіб, які перебувають в Україні, УВКБ ООН радить:

  • Будьте поінформовані та підключені (за допомогою радіо, телебачення, Інтернету) та дотримуйтеся офіційних порад щодо своєї безпеки. Слухайте офіційні повідомлення екстрених служб, місцевих органів влади та дотримуйтеся вказівок, включаючи комендантську годину.
  • Зберігайте копію (навіть цифрову) документів у безпечному місці. Заміна втрачених документів буде легшою, якщо люди зможуть надати копію до SMS пізніше.
  • Поради щодо того, як надавати емоційну підтримку дітям у ці важкі часи, див. на таких сторінках.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДержНС) має телефон допомоги WhatsApp для критичних оновлень. Щоб почати користуватися телефоном довідки, збережіть номер +380676785917 у своїх контактах та надішліть слово почати (begin) у повідомленні WhatsApp. Посилання: https://www.turn.io/news/ukraine-state-emergency-services

Також існує телефон гарячої лінії для переселенців за номером: 0-800-307-711.

З УВКБ ООН можна зв ‘язатися за номером телефону +38 (044) 288 97 10 та електронною поштою: [email protected]. Зауважте, що на ці гарячі лінії надходить велика кількість дзвінків.

УВКБ робить все можливе для того, щоб його послуги та допомога були тривалі та надійні. Зверніть увагу, що УВКБ ООН, однак, не бере участі в евакуації жодної людини з України.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, дивіться нашу ДОВІДКОВУ сторінку в Україні: https://help.unhcr.org/ukraine/