Про УВКБ ООН в Ірландії

ВКБ при ООН, – це агенство для біженців при ООН, яке зобов’язується захищати людей, які змушені тікати зі своїх домівок та шукати прихисток в інших країнах. Робота Національного офісу ВКБ при ООН в Ірландії полягає у захисті прав та безпеки біженців, осіб, що шукають прихисток та осіб без громадянства на території Ірландії. Агентство також забезпечує  супровід, навчання та підтримку органам влади і сприяє  у просуванні найкращих міжнародних в законодавстві, політиці та різноманітних процедурах. В деяких випадках, ми також допомагаємо, надаємо підтримку та консультуємо біженців, осіб, що шукають прихисток, осіб без громадянства та тих, хто їх офіційно представляє.

Яку допомогу  може вам надати УВКБ ООН? 

Ви можете зв’язатися з нашим офісом, якщо ви не впевнені, де шукати допомоги, через наступні обставини: 

  • Якщо ви особа без громадянства на території Ірландії та потребуєте підтримки 
  • Якщо вам необхідно підтвердити певну інформацію у представництва УВКБ ООН від інших країн. Наприклад, ми можемо підтвердити, що ви/чи члени вашої родини отримали статус біженців до цього в іншій країні, визнавалися біженцями представництвом УВКБ ООН в іншій країні чи якщо ви проживали в таборах УВКБ ООН  в іншій країні. Підтвердження цієї інформації може бути корисним при Вашому зверненні за статусом в Ірландії та/або при зверненні за возз’єднанням сім’ї.
  • Перевірка Вашої чи членів Вашої сім’ї попередньої реєстрації в Агентстві ООН з надання допомоги та робіт палестинським біженцям на Близькому Сході (United Nations Relief and Works Agency for Palestine Refugees in the Near East (UNRWA)).
  • Якщо вам необхідно отримати інформацію з приводу переселення та возз’єднання сім’ї 

Консультації та допомога надаються представництвом УВКБ ООН безкоштовно: 

Будь ласка, зауважте, що УВКБ ООН  не надає юридичних консультацій. З приводу юридичної консультації та процесу отримання прихистку в Ірландії можна дізнатися тут.  

Контакти УВКБ ООН 

УВКБ ООН працює виключно за записом. Ви можете зв’язатися з нами за телефоном, електронною поштою та Whatsapp: 

Телефон: (01) 631 4510 

WhatsApp або Telegram: 089 247 2984 

Електронна адреса: [email protected] 

Адреса офісу: 102 Pembroke Road, Ballsbridge, Dublin 4 (102 Пемброк роад, Болзбрідж, Дублін 4) 

Як дістатися до офісу? 

DART (електричка) 

найближча  зупинка DART (електрички) до нашого офісу Lansdowne Road (Лансдоун Роуд). 

Автобусом 

Біля нашого офісу зупиняється декілька автобусів: 4, 7, 7a, 18, 25x, 38, 38a, 38b, 38d, 39, 39a 

Пішки 

Ми знаходимось всього в 30-ти хвилинах пішки від центру міста, вверх по Baggot Street (Баггот стріт) до Pembroke Road (Пемброк роуд). 

Більше інформації