Об’єднання сім’ї

Позитивну чи негативну відповідь на запит можуть дати лише консульські органи Франції в країні, в яку сім’я подала заявку на візу.

Якщо ви отримали міжнародний захист у Франції, ви можете попросити привезти до Франції:

  • Вашого чоловіка/дружину/партнера/партнерку. Йому має бути не менше 18 років, а шлюб або спільне проживання мають бути укладені до дати подання вашої заяви про захист;
    • ваших дітей віком до 19 років на момент подачі візової анкети;
    • ваших дітей віком до 18 років, а також дітей вашого чоловіка від попередніх шлюбів, чия родинні зв’язки встановлено лише стосовно вас чи вашого чоловіка, або чиї інші батьки померли або втратили свої батьківські права;
    • ваші неповнолітні діти віком до 18 років, а також діти вашого/ї чоловіка/дружини, які, залежно від обставин, довірені вам або вашому чоловікові/дружині під дією батьківських повноважень на підставі рішення суду іншої країни.
    • Якщо ви неповнолітній/ня та неодружений/а, ваших родичів першого ступеня спорідненості, у супроводі ваших неодружених родичів за яких вони фактично відповідають.

Зацікавлені члени вашої родини повинні звертатися за візою безпосередньо до французького консульства в країні, в якій вони проживають. Процедури запису на прийом для отримання візи залежно від країни можна переглянути на цій сторінці. Для отримання додаткової інформації ви можете ознайомитися з листівками, доступними кількома мовами.