Ласкаво просимо

UNHCR France -

Інформація для тих, хто прибуває з України

УВКБ ООН у Франції пропонує допомогу біженцям та особам, які подають заяву на міжнародний захист. УВКБ ООН, Агентство ООН у справах біженців, створило цей веб-сайт для зацікавлених осіб (біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства) у Франції, членів їхніх сімей та тих, хто їм допомагає. На цьому сайті ви знайдете корисну інформацію та посилання, включаючи відповіді на наступні запитання:

➡️ Як подати заяву на міжнародний захист у Франції ? (Прохання про надання притулку у Франції)

➡️ Якими є мої права та обов’язки, як шукача притулку під час процедури надання притулку та після визнання мого статусу біженця ? (Права та обов’язки шукачів притулку – Права та обов’язки після визнання статусу)

➡️ Що таке переселення ?

➡️ Як я можу подати заявку на возз’єднання сім’ї у Франції або як я можу привезти близьких членів сім’ї з інших країн ЄС чи з третіх країн ?

➡️ Як подати заяву на отримання статусу особи без громадянства ? (Запит статусу особи без громадянства)

➡️ Яка роль УВКБ ООН у Франції ? (Про УВКБ ООН у Франції)

➡️ До кого мені звернутися, щоб повідомити про випадок експлуатації та зловживання ?

Зверніть увагу, що інформація, представлена на цій сторінці, стосується лише тих, хто зараз перебуває у Франції. Якщо ви шукаєте інформацію чи допомогу для родичів чи друзів, які не перебувають у Франції, зверніться до сторінки допомоги відповідної країни на домашній сторінці допомоги УВКБ ООН.

Ця сторінка, включаючи її різні розділи, буде регулярно оновлюватися.