Послуги з протидії ГЗН, що надаються Урядом України та партнерами

24/7
Національна поліція
102
Мобільні бригади Національної поліції України оперативного реагування на домашнє насильство (ДН) або ГЗН уповноважені допомагати постраждалим від ГЗН. Поліція також може направити постраждалих до медичних та психосоціальних служб, а також до притулків для тимчасового розміщення. У разі потреби потерпілі також можуть звернутися до відділів/управлінь поліції та дільничних офіцерів поліції.
24/7
Урядова гаряча лінія
15-47
Урядова гаряча лінія 15-47 надає інформаційні консультації 24/7 особам, що пережили домашнє насильство, або інші форми гендерно зумовленого насильства, насильства щодо дітей, торгівлі людьми або тим, хто піддається такій загрозі. Постраждалі, які не бажають повідомляти про випадок у поліцію, можуть отримати допомогу через гарячу лінію.
24/7
Ла Страда
0-800- 500-335 або
116-123
Гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації працює 24/7, надаючи психологічну та юридичну допомогу, консультації щодо послуг з протидії гендерно зумовленому насильству.
Центри допомоги врятованим
UNFPA Україна | Центри допомоги врятованим
Центри допомоги врятованим були створені у відповідь на виклики війни, що триває. Внутрішньо переміщені особи, ті, хто виїхав із зони активних бойових дій або окупованих Росією територій, місцеві жителі – кожен, хто потребує допомоги, може отримати її тут. Українці можуть прийти до Центрів з будь-яким питанням, пов’язаним з війною. Кваліфіковані фахівці надають необхідну соціальну, психологічну, юридичну чи інформаційну підтримку комплексно та конфіденційно – і все це в одному місці.