Фонд інноваційних проєктів від біженців приймає заявки (термін подачі: до 31 травня 2024 р.)

Агентство ООН у справах біженців приймає грантові заявки у межах Фонду інноваційних проєктів. Ця ініціатива має на меті розширити можливості переміщених осіб та осіб без громадянства і пропонує фінансові ресурси, наставництво та експертні рекомендації.

Критерії відбору:

  • Фонд відкритий для організацій, очолюваних біженцями, шукачами притулку, внутрішньо переміщеними особами, репатріантами та особами без громадянства, які зробили значний внесок у розвиток своїх громад.
  • Заохочуються до подання заявок групи, які є частиною чинних організацій, як зареєстрованих, так і незареєстрованих.
  • Фонд надає пріоритет організаціям, очолюваним недостатньо представленими групами, зокрема ЛГБТІК+, жінками, людьми з інвалідністю, корінним населенням та іншими.

Пропонуємо підтримку:

  • Фінансова підтримка: До $45 000 на тестування та реалізацію цінних для громад ідей.
  • Підтримка в управлінні програмами та проєктами: Допомога експертів Агентства ООН у справах біженців у розробці та впровадженні ефективних програм.
  • Технічна та експертна підтримка: Фахові консультації з різних питань, включаючи технології, юридичні питання та інноваційні методології.
  • Нетворкінг за принципом «рівний-рівному»: Можливості для грантоотримувачів взаємодіяти, обмінюватися досвідом, навчатися та налагоджувати партнерські стосунки.
  • Додаткова підтримка: Пристосована до потреб проєкту, включаючи організаційну підтримку, сталий розвиток та масштабування, спеціальне навчання, консультації щодо бізнес-моделі та медіа/комунікації.
  • Акцент на навчанні: Підтримка у вимірюванні результатів, оцінці впливу та використанні зворотного зв’язку для сприяння зростанню та залученню громадськості.

Приклад успішного проєкту з минулого року: Молодіжна ініціатива «Refugee Luminary Youth Initiative» з Польщі була відзначена за винятковий внесок у підтримку психічного здоров’я українських біженців. Їхній проєкт був зосереджений на наданні культурно- і травмо-чутливих послуг із доведеною ефективністю у сфері психічного здоров’я для покращення психологічного добробуту, стійкості та відновлення з метою сприяння успішній інтеграції та довготривалій стабільності.

Щоб отримати детальну інформацію, а також подати заявку, відвідайте сторінку Refugee-led Innovation Fund. Ви також можете переглянути відповідне відео на YouTube. Крайній термін подачі заявок: 31 травня 2024 року, 23:59 за східноєвропейським часом.